Ніякої передоплати!

Мотоблок "Zirka" GT76DE

Мотоблок "ZIRKA" GT76DE

Мотоблок Zirka GT76DE отримав хороші відгуки як якісна китайська техніка для домашнього господарства з хорошою продуктивністю, крім того фермери, приватники відзначають гарне співвідношення вартості і якості в Україні.

Технічні характеристики

Мотоблок Zirka GT76DE відрізняється від модифікації Zirka GT76D наявністю електростартера, для швидкого запуску двигуна потужністю 7,5 к.с. Техніка дозволяє виконувати десятки робіт на ділянці до 1 га землі. Мотоблок легко справляється з оранкою, посадкою, культивації, покосом трави на сіно або зелений корм. Почвофреза, яка йде в комплекті з мотоблоком, регулюється по ширині охоплення секціями від 62 до 113 см.

Мотоблок має такий же функціонал, як і трактор. Його можливості з навісним обладнанням можна використовувати для очищення території від сміття, листя.

Ви також можете налаштувати навісний агрегат на різну глибину прополки 15-30 см. МКПП з формулою 2х1. Колія регулюється на ширину 62-110 см, що дозволяє проводити міжрядний обробіток культур. Гарантія на мотоблок 12 місяців, термін служби - до 7 років. Фото і відео моделі додаються.

Де дешево купити мотоблок в Києві?

Навіть якщо ви проживаєте в Запорізькій, Полтавській, Одеській, Чернігівській, Вінницькій, Харківській області або будь-якому іншому регіоні, замовити недорого мотоблок з доставкою тепер не проблема. Незважаючи на прийнятну ціну, заплатити відразу споживачеві не завжди вдається, тому компанія «Мотокосмос» часто пропонує придбати техніку в кредит, розстрочку. Купівля мотоблока одноразовим платежем дає можливість придбати навісне обладнання по знижці. Щоб отримувати новини про розпродажі, підписуйтесь на розсилку.

Виробник: Zirka
Потужність, к.с.: 8 к.с.
Охолодження : Повітряне
Вид палива: Дизель
Вага, кг: Від 61 до 150 кг
Середній рейтинг: 5, відгуків: 1
    • 
      
    Замечательный мотоблок. Предоплату не надо было вносить, доставили быстро. Масло и топливо заливал сам – с этим проблем не возникало. На полную его пока не использовал – жду сезон, чтоб начать.

Наші бренди

  • © 2012—2021 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs