Ніякої передоплати!

Мотоблок "Кентавр" МБ2070Б/М2

Купити мотоблок Кентавр МБ2070Б/М2

Мотоблок КЕНТАВР МБ2070Б / М2-4 продається в Україні, в тому числі в таких великих містах, як Київ, Вінниця, Полтава, Чернігів і Харків. Купити недорого його можна, не виходячи з дому. В основі техніки лежить двигун на чотири такту, який має потужність в 7 к.с. Робочим об'ємом циліндра є 210 м3. Додатково до мотоблока можна підібрати робочі пристрої. Він підтримує навісну техніку.

Фреза регулюється по ширині секціями 2 + 1; товщина ножів фрези 5мм; повітряний фільтр масляного типу; металеві ручки управління; колір на вибір: червоний, синій; без дисків захисту рослин.

Якщо ви плануєте покупку в кредит, то наша ціна приємно вас здивує. Для регулювання функціональних ручок не потрібно докладати багато зусиль. Їх можна регулювати як по горизонталі, так і по вертикалі. Незважаючи на тривалу і серйозну навантаження, вони прослужать довгий час.

 

Дізнайтеся на нашому сайті вартість техніки і відгуки про неї. Це дозволить вам зробити мудре рішення. Ознайомтеся також з іншими мотоблоками, які є у нас в каталогах.

 

Виробник: Кентавр
Потужність, к.с.: 7 к.с.
Охолодження : Повітряне
Вид палива: Бензин
Вага, кг: Від 61 до 150 кг
Середній рейтинг: 4, відгуків: 1
    • 
      
    У меня участок меньше гектара, так что решил сэкономить и взять мотоблок. Уже 2 года с ним работаю. Пока что проблем или поломок не было. Нравится, что в комплекте есть адаптер. Отдельно его накладно покупать.

Наші бренди

  • © 2012—2021 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs