Ніякої передоплати!

Мотоблок Garden Scout GS 81 DE

     Мотоблок Garden Scout GS 81 DE

     Ідеальний багатофункціональний приклад сільськогосподарської техніки, який має перелік різного навісного устаткування, яке є можливість експлуатувати круглий рік. З навісним обладнанням для мотоблока з'являється можливість обробити землю, посадити і зібрати урожай, прибирати сніг і проводити велику кількість інших операцій.

     Мотоблок Гарден Скаут ГС 81 ДЕ заслужено популярний серед фермерів і земельних власників. Така продукція якісна, добре зібрана. З таким мотоблоком можна не тільки зібрати врожай, а й примножити його кількість. Такий пристрій воліють купити через трьох його валів відбору потужності, які є незамінними і особливо важливими в господарстві.

   Потужний двигун з охолодженням на воді і електростартером з генератором дає можливість працювати на мотоблоки тривалий період часу. Запустити двигун можна автоматично або вручну. На мотоблоки встановлені великі колеса, які, за відгуками покупців, мають високу прохідність і можливість маневреності. Такий агрегат легкий в проходженні на будь-якій ділянці грунту.

   Що стосується зручності, то модель легка в управлінні і перемиканні, так як агрегат має зручне розташування перемикачів. А ось додаткова фара на моноблоці дозволяє працювати в темний час доби. В Україні такий моноблок можна придбати в кредит за прийнятними тарифами.

 

Виробник: Garden Scout
Потужність, к.с.: 8,8 к.с.
Охолодження : Водяне
Вид палива: Дизель
Вага, кг: 151 кг та вище
Середній рейтинг: 5, відгуків: 1
  • 
   
  Для фермерських робіт цілком підходить Гарден 81 , дуже зруче в роботі обладнання. Кожна деталь виконана аккуратно. Завдяки високій потужності можна працювати з будь-яким грунтом, немає ніяких обмещень. Паливо витрачається дуже економно. Сам налаштувати не зміг, звертався за допомогою до знайомого тракториста.
  Плюси: Модель супер!
  Мінуси: нема

Наші бренди

 • © 2012—2021 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
 • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs