Ніякої передоплати!

Мотоблок Garden Scout GS 81 D

 Мотоблок Garden Scout GS 81 D

       Мотоблок Garden Scout GS 81 D - сучасна модель, яка зможе прослужити своєму покупцеві протягом тривалого періоду часу. Тривале використання товару обумовлено якісної і сучасної складанням. Така техніка ідеально підходить для оранки, проведення добрива, збірки і розуміли зернових. З таким мотоблоком у вас буде можливість перевозити близько тонни вантажу, тому з ним легко і просто проводити транспортування.

 

      Мотоблок Гарден Скаут ГС 81 Д зможе працювати протягом усього року, так як він не був виготовлений для того, щоб простоювати в гаражі. З навісним обладнанням такий агрегат можна буде використовувати навіть в зимовий період часу в якості снігоприбирача. Надійний корпус і комплектуючі дозволяють мотоблоку працювати щодня в будь-яку погоду. Купити таку модель краще через його тривалої експлуатації.

 

    У власника буде можливість отримати контроль над процесами регулювання, використання і методами догляду за пристроєм. Всі компоненти апарату можна відшукати і купити, їх ціна відносно невисока і доступна для кожного. В Україні мотоблок і запчастини до нього можна придбати в кредит без великого відсотка переплати.

Виробник: Garden Scout
Потужність, к.с.: 8,8 к.с.
Охолодження : Водяне
Вид палива: Дизель
Вага, кг: 151 кг та вище
Середній рейтинг: 5, відгуків: 1
  • 
   
  Використовую даний мотоблок, як культиватор, вже четвертий сезон. Покупкою цілком задоволений. Переключання швидкостей заїдає необхідно трохи штовхати мотоблок вперед або назад в залежності від вибору режиму руху. В іншому нарікань немає, тільки приємні враження від роботи з Гарден Скаут !!!
  Плюси: Зручний в експлуатації, відмінно культивує

Наші бренди

 • © 2012—2021 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
 • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs