Ніякої передоплати!

Мотоблок Garden Scout GS 12 DE

  Мотоблок дизельний Garden Scout GS 12 DE

    Мотоблок дизельний Garden Scout GS 12 DE з додатковим електростартером, адаптером та грунтофрезою є вдосконаленим варіантом, який виготовляється за наявними технічними характеристиками. Легкість в управлінні і гнучкість у функціонуванні, а також міцність конструкції робить експлуатаційні якості моделі високими і надійними. З таким моноблоком можна виконувати всілякі роботи на полі, в городі, а також на всілякої поверхні.

   Мотоблок Гарден Скаут ГС 12 ДЕ можна використовувати в якості стандартного блоку, щоб перевозити в ньому весь зібраний урожай. За допомогою навісних моделей можна проводити висадку, збір, валкування і оранку ґрунту. Коробка передач з'єднана з шестеренних передачу. При перемиканні швидкостей не відчувається проблем, про що свідчать відгуки про товар.

   Що стосується рульового управління, то воно легке і просте, при повороті однієї з рукояток починає працювати вилка і важіль, що дозволяє істотно змістити шестерню моделі і висновок зчеплення колеса зубчастого типу. Така робота в ході робить зусилля в одній стороні колеса приводного типу злегка слабшає, що дозволяє управляти моноблоком легко. Купити модель воліють для роботи на землі і на своїй ділянці. За порадою виробника краще експлуатувати 3 і 4 передачу при високому навантаженні або при функціонуванні на гористій місцевості з купинами. В Україні товар можна придбати в кредит за прийнятною ціною.

Виробник: Garden Scout
Потужність, к.с.: 12 к.с.
Охолодження : Водяне
Вид палива: Дизель
Вага, кг: 151 кг та вище
Середній рейтинг: 5, відгуків: 1
  • 
   
  Магазин понравился своими низкими ценами, особенно, если сравнивать с другими. Купил мотоблок Гарден Скаут на дачу, цена оказалась более, чем приемлемой. Доставка быстрая, доставили в срок, как и обещали
  Плюси: для дачи супер вещь
  Мінуси: нет

Наші бренди

 • © 2012—2021 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
 • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs