Ніякої передоплати!

Мотоблок Garden Scout GS 101 DE

  Мотоблок Garden Scout GS 101 DE

Мотоблок Garden Scout GS 101 DE - незамінний для сільського господарства. Цей моноблок здатний поліпшити рівень врожайності на ділянці, який ви обробляєте. Багато що залежить саме від професійності техніки і її високої якості. Дана модель досить високоякісна і міцна, вона може виконувати різні роботи, що для сільської дільниці просто незамінне.

      З таким агрегатом робочий процес буде швидким і надійним, а навісне обладнання, встановлене додатково розширює спектр робіт, які виконуються за стандартом. До об'єкту можна підключити косарку і причіп для перевезення товарів і вантажів, що досить вигідно і зручно для користувача.

     Технічна основа у моноблока досить якісна і надійна. Моноблок Гарден Скаут ГС 101 ДЕ має продуктивний мотор, який воістину вражає своєю працездатністю і можливостями. Потужність такого агрегату складає 11 к.с. З мотоблоком є ​​можливість виконувати стандартні роботи на землі: оранку, висадку, збір культур. Купити таку модель можна для різних видів грунту.

    У такій моделі є почвофреза, що дає можливість обробити грунт до останнього міліметра і без істотних змін. Ціна таких моделей прийнятна, а в Україні можна придбати товар в кредит. Відгуки про мотоблок переважно позитивні, так як працездатність і функціонал знаходиться на висоті.

 

Виробник: Garden Scout
Потужність, к.с.: 11 к.с.
Охолодження : Водяне
Вид палива: Дизель
Вага, кг: 151 кг та вище
Середній рейтинг: 4.5, відгуків: 2
  • 
   
  Купив мотоблок, задоволений консультацією фахівців, допомогли зробити вибір відправили швидко, дійшло до Конотопа в цілості й схоронності. Покупкою задоволений, поки не працював, не сезон . Спробував запустити працює, далі час покаже. Роботою фірми задоволений.
  Мінуси: нема
  • 
   
  Вариант нормальный, картошку у бабушки им копали, сделали работу за пару часов, хотя раньше на это уходило 3 дня. Однозначно за такую цену стоит брать, многого не требует по уходу.

Наші бренди

 • © 2012—2021 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
 • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs