Ніякої передоплати!

Мотоблок Garden Scout GS 101 D

   Мотоблок Garden Scout GS 101 D

    Мотоблок Garden Scout GS 101 D досить важливий в сучасній сільській місцевості. Рівень врожаю з таким моноблоком істотно збільшитися. Якість і професіоналізм такої моделі дозволяє їй працювати надійно і швидко. Мототрактор здатний виконувати будь-які завдання, для сільського ділянки він справжній чемпіон.

      Агрегат може виконувати широкий спектр робіт завдяки додатковому навісного устаткування. До нього можна приєднати косарки, причіп, на якому можна переміщати вантажі. Технічна основа знаходиться на висоті, що вигідно і корисно для покупця через продуктивності і хорошої працездатності. Максимальна потужність моделі складає 11 л.с, про що говорять і відгуки покупців.

  З таким моноблоком можна обробляти грунт максимально точно і правильно. Копали, прополювати, розпушувати і садити культуру - все це вам допоможе зробити мотоблок Гарден Скаут ГС 101 Д. Додатково його можна буде використовувати в майбутньому для догляду за ділянкою, збору врожаю.

  Багато хто віддає перевагу купити агрегат через тог, що в його складі міститься почвофреза, що повністю приховує колеса. З її допомогою можна обробити кожну частину землі, що не залишить жодних слідів пошкодження на оброблюваній ділянці. Ціна на модель цілком прийнятна, а в Україні її можна придбати в кредит.

Виробник: Garden Scout
Потужність, к.с.: 11 к.с.
Охолодження : Водяне
Вид палива: Дизель
Вага, кг: 151 кг та вище
Середній рейтинг: 4, відгуків: 2
  • 
   
  Мне понравилось как работает персонал магазина. Единственное, цена мотоблока была на 200 грн. выше, чем было указано на сайте. Мне сообщили, что цена на технику меняется каждый день в соотношении к курсу доллара. Мотоблок был привезен в назначенный день. Спасибо за понятную консультацию.
  Плюси: Пока в технике все устраивает всем довольна.
  • 
   
  Нужно брать и не думать. Получите море удовольствие от использования. Предмет качественный, отлично работает, в огороде не дает сбоев, косилка, входящая в комплект работает идеально. Отдельное спасибо водителю Дмитрию, который подогнал трактор, за хороший рассказ по эксплуатации.

Наші бренди

 • © 2012—2021 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
 • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs