Мінітрактор Xingtai T244 HF

Мінітрактор Xingtai T244HF - великі можливості малого господарства

Мінітрактор Xingtai T244HF залишається заслужено однією з найнадійніших і функціональних малогабаритних сільськогосподарських машин. Він досить зручний в управлінні, не вибагливий до умов експлуатації та вимагає базового технічного обслуговування. Крім того, має достатню потужність і продуктивністю, щоб по максимуму оптимізувати роботи на вашій ділянці.

Інтернет-магазин Мотокосмос пропонує ознайомитися з усіма параметрами мінітрактора, а також перевагами його покупки, особливостями експлуатації та іншими нюансами.

Відгуки і функціонал минитрактора Xingtai T244HF

Мінітрактор Xingtai T244HF дарує досить широкі можливості фермерському господарству. Особливо, якщо ви завчасно подбаєте про наявність повного комплексу навісного інструменту.

З навісним обладнанням ви зможете:

 • У 5 разів швидше і якісніше обробляти грунт будь-якого типу;

 • У 10 разів ефективніше виконувати посівні роботи і збирати урожай;

 • Підгортати міжряддя, вести активну боротьбу з шкідниками та бур'янами;

 • Прибирати садово-паркові території, присадибні ділянки, будівельні та інші майданчики від сміття;

 • Розчищати сніг взимку і багато іншого.

Функціональність трактора обумовлена не тільки наявністю навесок, але і технічними показниками.

Ціна, технічна сторона і особливості минитрактора Xingtai T244HF

Основною перевагою минитрактора Xingtai T244HF залишається доступна ціна. Варто трактор порядку 4900 $, що безумовно є одним з найбільш вигідних пропозицій сучасного українського ринку сільськогосподарської техніки.

Незважаючи на вигідну ціну, трактор демонструє відмінні технічні показники, обумовлені конструктивними особливостями.

 • 3 циліндровий, дизельний, 24 сильний двигун з водяною системою охолодження. Остання гарантує ефективну роботу мотора в будь-яких умовах і значно продовжує термін його експлуатації.

 • Гідропідсилювач керма. Наявність його в конструкції - величезний плюс для техніки таких габаритів. Завдяки йому управління стає дійсно простим і легким навіть на складних ділянках грунту.

 • Розмір передніх коліс - 14 дюймів, задніх - 20. На протекторі присутній малюнок, сама гума високої якості. В результаті покупки ви отримуєте дійсно ефективну техніку з відмінним зчепленням з поверхнею.

У моделі також присутні передні і задні вантажі, що дозволяють поліпшити тягові характеристики трактора.

Мотокосмос: зручна покупка мінітрактор Xingtai T244HF з безкоштовною доставкою

Інтернет-магазин Мотокосмос гарантує не тільки 100% якість техніки, а й приємний сервіс, оперативну роботу, а також безкоштовну доставку по Україні.

Також рекомендуємо мінітрактори: Джинма 404, Шифенг 354, Донгфенг, Синтай, Фотон, Зумлион, Дтз 5244 ціна, Булат 454, Булат 250, Булат 254, Беларус 320.4, Шифенг 350 л, Dw 244, Дтз 5404к, Трактор Соліс 26 ціна, Солис 50 цена , Shifeng sf-244 ціна

Залишилися питання? Зателефонуйте за телефоном, вказаним на сайті. Менеджер надасть будь-яку актуальну інформацію по вашому запиту.

Технічні характеристики Xingtai T244HF:

Привід 4х4
Двигун КМ385
Гідропідсилювач керма +
Кількість гідровиходов 2
2 насоса, гідравліка +
Свічка розжарення +
Вал відбору потужності (ВВП) 540
Розмір передніх шин 6-14
Розмір задніх шин 9,5-20
Гума шевроний малюнок
Передні вантажі є
Дзеркала заднього виду +
 

Виробник: Xingtai
Потужність, к.с.: 24 к.с.
Кількість циліндрів: 3
Привід: 4х4
Регульована колія: регулюється
Кабіна: немає
Гідропідсилювач керма : є
Зчеплення: Однодискове
Реверс: немає
Середній рейтинг: 4.3, відгуків: 3
  • 
   
  В принципе неплохая модель, серьезных претензий у меня нет. Думал, что оформление документов затянется, но нет, всё нормально. Больше всего устроила именно приятная цена, в отличие от других магазинов.
  • 
   
  Коли придбав, відразу подумав - який чарівний малюк! Трактор в форматі міні - відмінне рішення для заміського будинку. У мене велика сім'я, сад і город, ми виїжджаємо за місто в кінці квітня і живемо там до холодів. Завжди є куди застосувати трактор і його сили. Купив цього малюка і з задоволенням користуюся. Надійний та економний. Всім раджу! Задоволений дуже!
  • 
   
  Полноприводной трактор, тяга просто супер. Хотя вначале сомневался брать или не брать. Сейчас доволен выбором. Хорошая цена, плюс хватило купить навески еще. Для опытного тракториста хорошая вещь, и все сразу понятно, как только садишься за руль.
  Мінуси: нет!
Рейтинг товарів Минитракторы: 4.4 із 5, голосів: 513

Наші бренди

 • © 2012—2019 Moto-Kosmos Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело.
 • Ми приймаємо    
Made in Etechs