Мінітрактор Shifeng SF404C

 

Мінітрактор Shifeng SF404C з редукторним мостом: міць, продуктивність, ергономіка

Якщо вам потрібен надійний мінітрактор за розумною ціною, зверніть увагу на новинку цього року - модернізований Shifeng SF404C. Висока потужність, наявність редукторного моста, продуктивний 4-х циліндровий двигун: тут є все, щоб забезпечити вам високу продуктивність робіт незалежно від погоди і складності поставлених завдань.

Нижче розглянемо всі переваги і особливості моделі, а також наведемо ключові технічні характеристики, важливі покупцеві перед вчиненням вигідної угоди. З усіх додаткових питань звертайтеся за телефоном, вказаним на сайті.

Широкі можливості минитрактора Shifeng SF404C

Завдяки тому, що модель добре взаємодіє з навісним обладнанням різного типу, то і можливостей вона пропонує теж досить, щоб охопити практично весь спектр фермерських і комунальних завдань.

Так, з комплексом навісних інструментів ви зможете:

  • Готувати грунт по весні і обробляти по осені;

  • Проводити посівні роботи і збирати урожай;

  • Доглядати за міжряддями будь-якого типу;

  • Прибирати садово-паркові території, в тому числі, розчищати сніг на них;

  • Заготовлювати кормові і сіно для тварин і багато іншого.

Простіше кажучи, якщо ви вирішите купити мінітрактор Shifeng SF404C, то отримаєте в результаті дійсно багатофункціональну машину для вирішення всіх нагальних господарських завдань.

Комплектація і особливості конструкції Shifeng SF404C

Мінітрактор Shifeng SF404C відноситься до розряду універсальних малолітражних машин, але при цьому може цілком собі скласти конкуренцію з більш габаритними аналогами. Звичайно ж, в силу своєї технічної начинки.

  • Трактор оснащений фірмовим 4-х циліндровим двигуном, який працює в парі з водяною системою охолодження. Остання, в свою чергу, не допускає програвав і робить можливою роботу в складних інтенсивних умовах.

  • Максимальна потужність моделі - 40 к.с. Цей показник вже серйозний і потрібен для більш складних завдань, а також великих територій від 2 га.

  • Редукторний міст, повноприводна трансмісія з колісною формулою 4х4 і функцією блокування диференціала - ідеальне рішення виробника для кращої прохідності та збільшеною тягової сили. Тут же варто відзначити і наявність гідропідсилювача керма, який робить управління трактором більш приємним і легким.

Купити мінітрактор Shifeng SF404C в Україні в магазині Motokosmos

Якщо ви плануєте купити малогабаритний трактор Shifeng SF404C в Україні, інтернет-магазин Мотокосмос пропонує кращі умови співпраці. Ми - офіційний представник виробника в країні, а тому гарантуємо не тільки доступні ціни, але також надаємо можливість придбати техніку в розстрочку на вигідних клієнтові умовах.

Додатково консультуємо з усіх питань в телефонному режимі. Телефонуйте. Ми завжди на зв'язку і готові допомогти.

 

Виробник: Shifeng
Потужність, к.с.: 40 к.с.
Кількість циліндрів: 4
Привід: 4х4
Кабіна: немає
Гідропідсилювач керма : є
Зчеплення: Однодискове
Реверс: немає
Рейтинг товарів Минитракторы: 4.3 із 5, голосів: 364

Наші бренди

  • © 2012—2019 Moto-Kosmos Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело.
  • Ми приймаємо    
Made in Etechs