Мінітрактор Shifeng SF354C

 Повнопривідний мінітрактор Shifeng SF354C з редукторним мостом і широким функціоналом

Продуктивний мінітрактор знайти простіше, ніж здається. Зверніть увагу на вдосконалену модель вже відомого у всій Україні виробника - Shifeng SF354C.

Цього разу трактор йде вже з редукторним мостом, має набагато більшу тягової силою і прохідністю, але разом з цим зберіг всі особливості та переваги попередньої моделі. Нижче розглянемо їх більш детально.

Відгуки покупців, чим допоможе мінітрактор Shifeng SF354C?

Як і інші китайські трактори, модель Shifeng SF354C має стандартну систему кріплення навісного обладнання і добре взаємодіє з широким спектром різнопланового навісного обладнання - від простих плугів до більш складних картоплекопачів і косарок.

З повним комплектом навісного обладнання мінітрактор зможе стати дійсно ефективним інструментом щодо підвищення продуктивності всіх робіт. Зокрема, ви зможете:

 • Досить якісно обробляти грунт на різній глибині;

 • Швидко проводити посівні і збирати урожай в результаті;

 • Доглядати за міжряддями - підгортати, боротися з бур'янами та шкідниками, удобрювати і поливати;

 • Косити траву, заготовляти сіно і корми для тварин;

 • Розчищати сміття на будівельних майданчиках;

 • Прибирати садово-паркові зони, в тому числі, від завалів снігу взимку.

Також придбання причепа значно полегшить господарське життя в плані транспортування твердих і сипучих вантажів.

Ціна, особливості конструкції і технічного пристрою минитрактора Shifeng SF354C

Якщо ви вирішили купити Shifeng SF354C, то в результаті отримаєте досить потужну машину для роботи в полі, саду, міських вулицях і на будівельних майданчиках. Його продуктивність обумовлена особливостями і технічною начинкою.

 • 4-х циліндровий двигун трактора йде в парі з водяною системою охолодження, яка знижує навантаження з усіх вузлів і значно подовжує життя машини в цілому.

 • Максимальна потужність - 35 к.с. Цього показника цілком достатньо, щоб виконувати базові сільськогосподарські і комунальні роботи з високим рівнем продуктивності.

 • Повноприводна трансмісія з колісною формулою 4х4, передні і задні противаги, редукторний міст, блокування диференціала і гідропідсилювач керма: з таким набором трактор отримав відмінну силу тяги і високий рівень прохідності на особливо складних грунтах.

Так, рішення купити мінітрактор Shifeng SF354C дійсно актуально, якщо ви зацікавлені отримати в результаті потужного і ефективного помічника, скоротивши при цьому свої силові та часові витрати в плані праці на 70%.

Також рекомендуємо мінітрактори: Джинма 404, Шифенг 354, Донгфенг, Синтай, Фотон, Зумлион, Дтз 5244 ціна, Булат 454, Булат 250, Булат 254, Беларус 320.4, Шифенг 350 л, Dw 244, Дтз 5404к, Трактор Соліс 26 ціна, Солис 50 цена , Shifeng sf-244 ціна

Доставка мінітрактора Shifeng SF354C по Україні від Мотокосмос

Оформляючи замовлення на трактор Shifeng SF354C, ви гарантовано отримаєте оперативну доставку до дверей по Україні в попередньо обумовлений термін. Також можлива безкоштовна доставка по Києву та Київській області.

Щоб обговорити деталі роботи з магазином, залиште електронну заявку або зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Ми завжди раді допомогти.

Виробник: Shifeng
Потужність, к.с.: 35 к.с.
Кількість циліндрів: 4
Привід: 4х4
Кабіна: немає
Гідропідсилювач керма : є
Зчеплення: Однодискове
Реверс: немає
Рейтинг товарів Минитракторы: 4.3 із 5, голосів: 449

Наші бренди

 • © 2012—2019 Moto-Kosmos Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело.
 • Ми приймаємо    
Made in Etechs