Мінітрактор Shifeng SF354

Новинка 2019 року вже в Україні - новий повнопривідний міні-трактор Shifeng SF354

Якщо ви хоча б раз сиділи за кермом Шифенг, то новий міні-трактор Shifeng SF354 буде дуже до речі. Все та ж крута ергономіка, тепер ще об'єднана з високою потужністю і поліпшеною продуктивністю.

Інтернет-магазин Мотокосмос пропонує вам ближче познайомитися з хітом цієї весни - Міні-трактори Shifeng SF354: його перевагами, особливостями і, звичайно ж, достоїнствами. Можливо, саме він зможе вивести вашу господарську діяльність на новий рівень продуктивності?

Тепер ще більше функцій з міні-тракторів Shifeng SF354

Так як виробник збільшив силу своєї нової техніки, то і можливостей у неї тепер набагато більше. Відповідно, трактор підійде для більш широких ділянок - приблизно до 2 га.

Відзначимо, що мінітрактор прекрасно взаємодіє з найширшим спектром самого різного устаткування - від простих плугів і картоплекопачів до складних грунтофрези, роторних косарок і фронтальних навантажувачів.

Маючи в арсеналі весь комплект навісного обладнання, ви зможете:

  • Досить швидко і ефективно обробляти грунт будь-якої складності;
  • Виконувати посівні та роботи зі збору врожаю;
  • Заготовлювати сіно і різні кормові культури для тварин;
  • Косити траву на ділянці і прибирати сміття;
  • Транспортувати тверді та сипучі вантажі і багато інші.

Як бачимо, за відносно невелику вартість, ви отримуєте в розпорядження цілий джерело незамінних функцій, готових підвищити продуктивність будь-якого сільськогосподарського і комунального справи.

Відгуки і трохи про технічні особливості Shifeng SF354

Безумовно, головною особливістю минитрактора Шифенг СФ 354 залишається повний привід і збільшена виробником потужність. Але розглянемо їх більш детально.

  • Повний привід з колісною формулою 4х4 - справжня знахідка для тих, хто хоче мати в розпорядженні дійсно потужну техніку з високим рівнем прохідності. У комплексі з блокуванням диференціалу працює безвідмовно: ніякі пробуксовки коліс не страшні.
  • Одноциліндровий мотор з максимальною силою в 35 л.с. і ефективної водяною системою охолодження - безсумнівний плюс трактора. Працює завжди стабільно, без перегрівів і інших складнощів.
  • На панелі інструментів розташовані всі важливі датчики, за якими дуже просто відстежити стан трактора. Відповідно, це допомагає контролювати ситуацію і вчасно надавати технічне обслуговування.

Ціна Shifeng SF354. Доставимо мінітрактор по Україні безкоштовно

Якщо ви збираєтеся купити недорого мінітрактор Shifeng SF354, інтернет-магазин Мотокосмос готовий запропонувати безкоштовну доставку і оперативну технічну підтримку на всіх етапах співпраці. У Києві, Вінниці, Полтаві, Чернігові, Харкові.

За необхідності у нас можна оформити кредит на мінітрактор за підтримки надійного партнерського банку з мінімальним відсотком.

Залишилися питання? Задайте їх менеджеру по телефону. Мобільний зв'язок - через електронну форму або за номером, вказаним на сайті.

Виробник: Shifeng
Потужність, к.с.: 35 к.с.
Кількість циліндрів: 1
Привід: 4х4
Регульована колія: регулюється
Кабіна: немає
Гідропідсилювач керма : немає
Зчеплення: Однодискове
Реверс: немає
Рейтинг товарів Минитракторы: 4.3 із 5, голосів: 449

Наші бренди

  • © 2012—2019 Moto-Kosmos Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело.
  • Ми приймаємо    
Made in Etechs