Мінітрактор Shifeng SF244CL

 

Shifeng SF244CL - потужний мінітрактор з редукторним мостом

Сучасний мінітрактор може бути доступним і цілком заміщати повноцінну габаритну сільськогосподарську машину. Яскравий тому приклад - Shifeng SF244CL. Це - одна з найбільш очікуваних новинок цього року. І вона вже у продажу.

Нижче розглянемо всі переваги і деякі особливості сільськогосподарської машини, які точно слід знати користувачу перед операцією. А якщо у вас залишаться додаткові питання, їх можна задати менеджеру по телефону.

Технічна сторона питання або особливості конструкції Shifeng SF244CL

Головна відмінність минитрактора Shifeng SF244CL від аналогічних моделей - наявність редукторного моста. Відповідно, у техніки зросла тягова сила, а разом з нею - значно розширилися можливості.

А тепер до інших переваг, які отримає користувач, який вирішив купити Shifeng SF244CL.

  • Фірмовий 3-х циліндровий двигун із загальною потужністю 24 кінські сили. Показник оптимальний для тракторів такого типу. Його вистачає, щоб вичавити з машини по максимуму.

  • Повнопривідна КПП в парі з гідропідсилювачем керма і все тим же редукторним мостом - відмінне рішення. У трактора підвищилася прохідність, маневреність і при цьому управління залишається досить легким: машина чудово себе почуває на великому бездоріжжя.

  • Комфортне крісло водія, ергономічна робоча панель з усіма потрібними датчиками і показниками: тут продумана кожна деталь і вона спрямована, перш за все, на зручність оператора.

Як бачимо, в технічному плані мінітрактор Shifeng SF244CL досить продуманий і комфортний. Власне, саме це зумовило і його широкі можливості.

Функціонал Shifeng SF244CL розширює господарські можливості

Як і інші малогабаритні трактори, Шифенг прекрасно взаємодіє з широким комплексом різнопланового навісного обладнання - від простих грунтофрези, до складних кормозаготівельні машин.

Як результат - будь господарство має шанс розширити свої можливості. Зокрема, ви зможете:

  • Працювати з грунтом будь-якої складності - орати його, боронувати, ворушити;

  • Проводити посівні роботи і оперативно збирати врожай;

  • Заготовлювати сіно в 5 разів швидше і готувати корми для тварин;

  • Прибирати садово-паркові ділянки і транспортувати сміття.

Відзначимо, що функціонал минитрактора Shifeng SF244CL залежить тільки від вас. Точніше, від кількості навісних інструментів, які ви додатково купите в свій фермерський арсенал.

У Motokosmos можна купити Shifeng SF244CL в Україні за доступною ціною

Якщо ви серйозно налаштовані купити Shifeng SF244CL і при цьому хочете максимально заощадити, але не шкоду якості, компанії Мотокосмос є що запропонувати. Так як ми - офіційний представник виробника в Україні, то і ціни на техніку досить вигідні з точки зору середньої ринкової вартості.

Залишилися додаткові питання? Телефонуйте і менеджер безкоштовно проконсультує вас в телефонному режимі.

 

Виробник: Shifeng
Потужність, к.с.: 24 к.с.
Кількість циліндрів: 3
Привід: 4х4
Регульована колія: регулюється
Кабіна: немає
Гідропідсилювач керма : є
Зчеплення: Однодискове
Реверс: немає
Рейтинг товарів Минитракторы: 4.4 із 5, голосів: 326

Наші бренди

  • © 2012—2019 Moto-Kosmos Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело.
  • Ми приймаємо    
Made in Etechs