Мінітрактор DW 244AHTD

 Мінітрактор DW 244 AHTD - потужна машина для оптимізації складних завдань

Якщо ви давно в пошуку хорошого трактора, який зможе по максимуму оптимізувати вашу роботу, зверніть увагу на модель DW 244 AHTD. 24 сильний двигун, повноприводна КПП, гідропідсилювач керма і багато інших технічних переваг роблять її дійсно придатною для найскладніших завдань.

Пропонуємо нижче ознайомитися з усіма особливостями сільськогосподарської машини. Бути може, в її особі ви знайдете незамінного помічника.

Конструктивні та функціональні особливості мінітрактора DW 244 AHTD

Як ми вже зазначили вище, мінітрактор DW 244 AHTD досить функціональний і сильний. І пов'язано це, в першу чергу, з деякими особливостями його конструкції і окремими деталями.

 • Оснащений трактор продуктивним двигуном з максимальною потужністю 24 л.с. Працює в парі з водяною системою охолодження і отримує від останньої хороший завдаток для тривалої і продуктивної роботи на весь день.
 • Присутній блокування заднього диференціала, що в комплексі з повнопривідної КПП виключає пробуксовку коліс і, відповідно, значно подовжує життя машини.
 • Ще один важливий плюс - гідропідсилювач керма. Невелика деталь, але дуже корисна для водіїв, які працюють в складних умовах. Просте і легке управління тут точно гарантовано.
 • ВВП (вал відбору потужності) працює на двох швидкостях - 540 об / хв і 1000 об / хв. Дуже корисний момент для тих, хто зацікавлений в роботі з різними навісним обладнанням і групами міжрядь.
 • У комплекті є задні вантажі, що позитивно впливає на стійкість і все ту ж важливу прохідність трактора. Стануть в нагоді для роботи з більш складними навішеннями і причепом.

Також варто відзначити наявність на приладовій панелі всіх датчиків і показників, важливих для контролю стану машини. Зручний момент, щоб вчасно надати технічне обслуговування.

Розширений функціонал DW 244 AHTD

Мінітрактор ДВ 244 АНТД добре взаємодіє з навісними інструментами. Причому не тільки китайського, а й вітчизняного виробництва. Ну і ряду пристроїв зі стандартною системою кріплення.

З таким трактором в арсеналі і відповідним обладнанням ви зможете:

 • Обробляти грунт будь-якої складності;
 • Сіяти зерно, висаджувати овочі і збирати урожай;
 • Доглядати за міжряддями в городі, деревами, кущами і клумбами в саду;
 • Заготовлювати сіно, кормові культури для тварин;
 • Перевозити вантажі;
 • Розчищати сміття, сніг і т.д.

Таким чином, з покупкою DW 244 AHTD, ви стаєте обладаелем потужної техніки для виконання самих різних завдань будь-якого рівня інтенсивності та складності.

Також рекомендуємо мінітрактори: Джинма 404, Шифенг 354, Донгфенг, Синтай, Фотон, Зумлион, Дтз 5244 ціна, Булат 454, Булат 250, Булат 254, Беларус 320.4, Шифенг 350 л, Dw 244, Дтз 5404к, Трактор Соліс 26 ціна, Солис 50 цена , Shifeng sf-244 ціна

Найдоступніші ціни на DW 244 AHTD тут

Інтернет-магазин Мотокосмос пропонує своїм клієнтам не просто вигідні ціни на оригінальну, сертифіковану техніку, але також готовий доставити її прямо до вашого будинку. Детальніше про умови доставки можна дізнатися у відповідному розділі на нашому сайті або у менеджера по телефону.

Телефонуйте - станьте ближче на крок до повної оптимізації своєї роботи.


Виробник: DW
Потужність, к.с.: 24 к.с.
Кількість циліндрів: 3
Привід: 4х4
Кабіна: немає
Гідропідсилювач керма : є
Зчеплення: Дводискове
Реверс: немає
Середній рейтинг: 4.5, відгуків: 2
  • 
   
  Стоит обратить внимание на данную модель минитрактора. Огород вспахать или небольшое поле в самый раз. Цена соответствует качеству без сомнений. Мощности хватает даже прицепчик потягать. Возможно я еще не до конца его испытал, но на данный момент приобретением очень доволен.
  Плюси: Работает как часы
  Мінуси: Нет
  • 
   
  Такой минитрактор мы планировали приобрести ещё в том году, но получилось только сейчас. В первую очередь, привлекла хорошая цена, которая здесь на порядок ниже, чем у других поставщиков. Оформление документов заняло около десяти дней. Кстати, приятно порадовала бесплатная доставка. Из преимуществ отмечу достаточно мощный двигатель для такого малыша, комфортное сиденье и хорошую маневренность.
  Плюси: мощный двигатель, маневренность, цена
  Мінуси: пока не обнаружили
Рейтинг товарів Минитракторы: 4.3 із 5, голосів: 445

Наші бренди

 • © 2012—2019 Moto-Kosmos Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело.
 • Ми приймаємо    
Made in Etechs