Мінітрактор DW 244 AHT

 Мінітрактор DW-244AC - опис

Компактний міні-трактор стане вірним помічником в діяльності сільськогосподарських, житлово-комунальних, тваринницьких і інших підприємств. Це машина, яка за своєю функціональністю і практичності не поступається великий спецтехніки, до того ж є максимально економічною і продуктивною.
 

Відгуки та комплектація трактора

На мінітрактор встановлено дизельний двигун з трьома циліндрами, який має потужність 24 кінських сили. Є система рідинного охолодження для запобігання перегрівання та забезпечення постійної, безперебійної роботи. Трансмісія - механічна зі зниженим і підвищеним рядами (8 швидкостей вперед і 2 назад). Також встановлено: механізм блокування заднього диференціала, лічильник мотогодин, задній двошвидкісний вал відбору потужності. Для забезпечення простого управління, машина оснащена гідропідсилювачем керма. М'яке сидіння в кабіні водія, а також наявність дзеркал заднього виду дозволяють виконувати точну роботу в умовах максимального комфорту.
 

Ціна (ціна) ДВ-244AC

Міні трактор обладнаний стандартним триточкова навісним механізмом, що дозволяє використовувати велику кількість додаткового обладнання. Завдяки різним механізмам і пристосуванням, ця техніка може: орати і культивувати грунт, проводити посадку різних культур, розкидати добрива, доглядати за посівами, збирати урожай, робити заготівлі сіна, розчищати дороги від снігу, перевозити різні вантажі і т.д. Вона справно працює в будь-який сезон року, заощаджуючи кошти свого власника на покупку додаткових машин. Така модель - це багатофункціональний, високопродуктивний трактор, а завдяки невисокій вартості його покупку можна назвати досить вигідним придбанням.

 

Виробник: DW
Потужність, к.с.: 24 к.с.
Кількість циліндрів: 3
Привід: 4х4
Кабіна: немає
Гідропідсилювач керма : є
Зчеплення: Однодискове
Реверс: немає
Середній рейтинг: 4.2, відгуків: 5
  • 
   
  Выбирал преимущественно для обработки земли. У нас участок немного меньше 5 гектаров, поэтому эту модель счел оптимальной. Мощность вполне достаточная, с любым обвесом трактор работает успешно. Маневренность у машины хорошая. Некоторые детали выглядят хлипковато, но поломок не было. В целом, я доволен своим выбором. Если расширюсь, буду смотреть что-то помощнее, а пока этого хватает.
  • 
   
  Покупал у вас из-за самой выгодной цены, реально нигде ниже не нашел. А трактор путёвый, почти два месяца на нём работаю, уже привык к нему, удобная машина и собрана качественно, явных минусов нет.
  • 
   
  Трактор відповідає заявленим характеристикам. Мінусів в роботі поки що не виявив. Все добре.
  Плюси: Відповідає заявленим характеристикам
  Мінуси: Немає
  • 
   
  Приобрел отцу DW 244 AHT для работы. Сначала был довольный покупкой, поскольку для небольшого огорода идеально подходит. Прекрасно помещается со своими габаритами даже в небольшой гараж. Да и под навесом немного места занимает. Писалось что хорошая тяга, но намного меньше чем было заявлено. Да и рулевое управление быстро выходит из строя.
  • 
   
  Хорошая машина. Радует хорошей тягой, мощными колесами, выносливостью. Порадовало мягкое регулируемое сиденье и хорошая проходимость по пахоте. За такую цену очень хорошее качество!
  Плюси: цена, быстрая доставка
Рейтинг товарів Минитракторы: 4.3 із 5, голосів: 445

Наші бренди

 • © 2012—2019 Moto-Kosmos Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело.
 • Ми приймаємо    
Made in Etechs