Мінітрактор БУЛАТ 354.4 Сab

Мінітрактор БУЛАТ 354.4 С

Даний міні-трактор оснащений кабіною з. Він повно-приводний, з чотирьох-циліндровим дизелем, який охолоджується на воді. Його потужність становить 35 кінських сил. Габарити трактора- 3303х1500х2250мм. Педалі гальма у нього роздільні, вид гальм-барабанний. Його колісна формула-4х4 з переднім мостом. Він легко справляється з перевезенням вантажів. Сидіння водія дуже зручне, з амортизатором, що говорить про комфорт у використанні. Можна регулювати його під зріст і вагу водія. Панель управління комбінована, з тахометром і лічильником годин роботи. Він прекрасно виконує багато функцій, таких як розпушування грунтів, оранкою і посівом, внесенням добрив, прибиранням трави і сіна. Взимку може легко прибирати сніг. Його колісна формула-4х4 з переднім мостом. Великі колеса допомагають пересуватися на поганих ділянках доріг з легкістю. Міні-трактор компактний і легкий в експлуатації. Можна перевозити вантажі за допомогою причіпного пристрою. Він просто незамінний в фермерському і сільському господарстві. З його допомогою ви легко впораєтеся з важкою роботою. У нього також зручні великі дзеркала заднього виду. Коробка передач механічна, з її допомогою їм легко управляти.

Технічні характеристики:

Двигун: дизельний, 4-циліндровий, з рідинним охолодженням
Потужність к.с / кВт:: 35/25,7
Підігрів системи: Свічки розжарювання
Привід: повний (4х4), що підключається електрогідравлічно
Диференціал: блокується
Гальма: дискові, в масляній ванні
задній ВВП: 540/720
Паливний бак: 29
Модель: дизель
Колісна формула: 4х4
Сцепление: двухдискове
КПП: 4+1/2
Кількість циліндрів: 4
Тип двигателя: водное охлаждение
Блокировка заднего дифференциала: да
Кабіна: так
Бренд БУЛАТ (Bulat)
Країна виробник Китай
Тип запуску електростартер / ручний
Виробник: Булат
Потужність, к.с.: 35 к.с.
Кількість циліндрів: 4
Привід: 4х4
Кабіна: є
Гідропідсилювач керма : є
Зчеплення: Однодискове
Реверс: немає
Середній рейтинг: 4.5, відгуків: 2
  • 
   
  Непоганий трактор за таку ціну, але хотілося б зробити зауваження виробнику, гайки слабо закручені. Це добре, що я завжди оглядаю техніку перед роботою, а інші могли б і відразу начати роботу що призвело б до сумних наслідків. Якщо опустити цей нюанс, то тверда 4.
  Мінуси: Підкачала зборка
  • 
   
  Пользуюсь этим минитрактором с самого начала. Какие-то недостатки, возможно, у него и есть, но они явно незначительные. С основными задачами он успешно справляется и своих денег стоит.
Рейтинг товарів Минитракторы: 4.3 із 5, голосів: 364

Наші бренди

 • © 2012—2019 Moto-Kosmos Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело.
 • Ми приймаємо    
Made in Etechs