Ніякої передоплати!

Виробник Білоцерківмаз

Цены Білоцерківмаз
 • Товар
  Ціна
 • Дискова борона причіпна УДА-3,8-20
  269 588грн
 • Диско-чизельний агрегат ДИЧ-3,1
  335 118грн
 • Дискова борона АГ-1,8-20
  65 531грн
 • Дискова борона АГ-2,1-20
  75 761грн
 • Дискова борона АГ-2,4-20
  87 789грн
 • Купити новий і б/у японський мінітрактор в Києві
  14.12.2020
  Купити новий і б/у японський мінітрактор в Києві
  Купити новий і б/у японський мінітрактор в Києві Японські мінітрактори - це компактна продуктивна техніка, яка застосовується у всіх робочих напрямках: комунальній сфері, будівництві, ландшафтно-парковому дизайні, в аграрному напрямку, тваринництв...
 • Купівля автогрейдерів в Україні
  10.12.2020
  Купівля автогрейдерів в Україні
  Як вибрати недорогий новий грейдер в Україні? Грейдер - це універсальна техніка, яка використовується в будівництві та комунальній сфері. перемішування і розрівнювання грунту; створення дорожньої " подушки»; формування укосів,...
 • Купівля бульдозера в Україні
  08.12.2020
  Купівля бульдозера в Україні
  Як вибрати відповідний бульдозер? На сайті "Мотокосмос" ви можете недорого придбати бульдозери – техніку зі спеціальним навісним відвалом, яка застосовується для ландшафтних, землерийних робіт. Існує п'ять КЛАСІВ бульдозерів: н...
 • Купівля тягача
  08.12.2020
  Купівля тягача
  Як вибрати сідельний тягач? Сучасний тягач володіє високою маневреністю, універсальністю, можливістю послідовної агрегації з декількома причепами; можливість швидкої заміни причіпних платформ. Одне з головних переваг полягає в тому, що можна дост...

Білоцерківмаз

Білоцерківмаз – український виробник сільськогосподарської техніки. Підприємство зарекомендувало себе на ринку брендів ґрунтообробної техніки, співпрацює з партнерами, як в межах України, так і в багатьох європейських країнах Білорусії, Польщі, Чехії, Румунії, Словаччини.

Магазин "Мотокосмос" пропонує купити Білоцерківмаз в Україні для виконання основних завдань.

Сайт "Білоцерківмаз" рекомендує вибрати різне агротехнічне обладнання.

 1. Катки зубчасті - агрегат для підготовки грунту до посіву надає їй однорідності, розрівнює її. Глибина проникнення-6-10 см. Ширина захвату-9 метрів. Розмір зубчастого кільця 520/530 мм. розроблений для тракторів на 130-160 к. с. здатний обробляти ділянки 3-300 га.
 2. Кормозбиральна техніка - навісне обладнання для заготівлі фуражних кормів. Установка також може тюкувати корми на продаж, перебивати траву на сінаж. Агрегат має ріжучі ножі в кількість 3/6/12 штук, ширина захвату 200 см, продуктивність установки – 14,4-18 т/год. Установка взаємодіє з тракторами-80-86 к. с.
 3. Подрібнювач-установка переробляє листя і сміття в органічні добрива для грунту. На пристосування встановлюється 3/6/9/12 ножів в залежності від потрібного ступеня подрібнення. Є переставна протирежущая пластина з 4 робочими гранями. Подрібнювач добре агрегатується з 35 – 80-сильними тракторами.
 4. Мульчувачі - обладнання застосовується для переробки рослинності, яка залишилася на ділянці після збирання врожаю. Пристосування сприяє, хорошій аерації грунту перетворює бур'яни в корисні добрива. Ширина захвату - 200 см.обробляє ділянки – 2 -2,5 га/год. Добре взаємодіє з тракторами потужністю - 75-100 кінських сил.
 5. Культиватори суцільної та міжрядної обробки - пристрій використовується для підготовки поля до посіву, розпушує та акумулює вологу в грунті.
 6. Плуг. Завод Білоцерківмаз випускає плуги відвальні для трактора. Класичним прикладом є ППО-7 для потужного 300-сильного трактора.
 7. Борона. Білоцерківмаз каталог дозволяє підібрати величезну кількість дискових і пружинних борін для мінітрактора і трактора.

Вибирайте обладнання для виконання передпосівних, посівних, збиральних та інших агротехнічних робіт. Підберемо будь-яку комплектацію для вашого мінітрактора і трактора.

Як купити продукцію бренду Білоцерківмаз?

Купуйте недорого обладнання Білоцерківмаз, ціни швидко окупаються в процесі експлуатації. Компанія "Мотокосмос" як дистриб'ютор Білоцерківмаз займається продажем обладнання по Україні за цінами виробника, і підберемо агрегати виходячи з ваших індивідуальних потреб. Доставка безкоштовна. Товар приходить на наступний день. Оплата при отриманні.

Наші бренди

 • © 2012—2021 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
 • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs