Ніякої передоплати!

Виробник Білоцерківмаз

Білоцерківмаз

Білоцерківмаз – український виробник сільськогосподарської техніки. Підприємство зарекомендувало себе на ринку брендів ґрунтообробної техніки, співпрацює з партнерами, як в межах України, так і в багатьох європейських країнах Білорусії, Польщі, Чехії, Румунії, Словаччини.

Магазин "Мотокосмос" пропонує купити Білоцерківмаз в Україні для виконання основних завдань.

Сайт "Білоцерківмаз" рекомендує вибрати різне агротехнічне обладнання.

 1. Катки зубчасті - агрегат для підготовки грунту до посіву надає їй однорідності, розрівнює її. Глибина проникнення-6-10 см. Ширина захвату-9 метрів. Розмір зубчастого кільця 520/530 мм. розроблений для тракторів на 130-160 к. с. здатний обробляти ділянки 3-300 га.
 2. Кормозбиральна техніка - навісне обладнання для заготівлі фуражних кормів. Установка також може тюкувати корми на продаж, перебивати траву на сінаж. Агрегат має ріжучі ножі в кількість 3/6/12 штук, ширина захвату 200 см, продуктивність установки – 14,4-18 т/год. Установка взаємодіє з тракторами-80-86 к. с.
 3. Подрібнювач-установка переробляє листя і сміття в органічні добрива для грунту. На пристосування встановлюється 3/6/9/12 ножів в залежності від потрібного ступеня подрібнення. Є переставна протирежущая пластина з 4 робочими гранями. Подрібнювач добре агрегатується з 35 – 80-сильними тракторами.
 4. Мульчувачі - обладнання застосовується для переробки рослинності, яка залишилася на ділянці після збирання врожаю. Пристосування сприяє, хорошій аерації грунту перетворює бур'яни в корисні добрива. Ширина захвату - 200 см.обробляє ділянки – 2 -2,5 га/год. Добре взаємодіє з тракторами потужністю - 75-100 кінських сил.
 5. Культиватори суцільної та міжрядної обробки - пристрій використовується для підготовки поля до посіву, розпушує та акумулює вологу в грунті.
 6. Плуг. Завод Білоцерківмаз випускає плуги відвальні для трактора. Класичним прикладом є ППО-7 для потужного 300-сильного трактора.
 7. Борона. Білоцерківмаз каталог дозволяє підібрати величезну кількість дискових і пружинних борін для мінітрактора і трактора.

Вибирайте обладнання для виконання передпосівних, посівних, збиральних та інших агротехнічних робіт. Підберемо будь-яку комплектацію для вашого мінітрактора і трактора.

Як купити продукцію бренду Білоцерківмаз?

Купуйте недорого обладнання Білоцерківмаз, ціни швидко окупаються в процесі експлуатації. Компанія "Мотокосмос" як дистриб'ютор Білоцерківмаз займається продажем обладнання по Україні за цінами виробника, і підберемо агрегати виходячи з ваших індивідуальних потреб. Доставка безкоштовна. Товар приходить на наступний день. Оплата при отриманні.

Найпопулярніші запити

Мототрактор, Навісне обладнання для мототракторів, Мототрактори до 60 000 грнМінітрактори, Китайські мінітракториЯпонські мінітракториМінітрактори з кабіноюМінітрактори без кабіниМінітрактори Б/У, Навісне обладнання для мінітракторів, Мінітрактори до 90 000 грнМінітрактори до 100 000 грн, Мінітрактори до 300 000 грн, КвадроциклиДитячі квадроциклиКвадроцикли для підлітківКвадроцикли для дорослихЕлектро квадроциклиФронтальні навантажувачіТелескопічні навантажувачі, ТракториТрактора МТЗ (Belarus), Китайський трактор, Італійський тракторУкраїнський трактор, Гусеничний тракторКолісний тракторСамоскидиСамоскиди HOWOВантажівки HOWOБульдозериАвтогрейдериБетономішалки (Міксери)

Цены Білоцерківмаз
 • Товар
  Ціна
 • Дискова борона причіпна УДА-3,8-20
  263 445грн
 • Диско-чизельний агрегат ДИЧ-3,1
  327 482грн
 • Дискова борона АГ-1,8-20
  64 037грн
 • Дискова борона АГ-2,1-20
  74 035грн
 • Дискова борона АГ-2,4-20
  85 789грн
 • Як підібрати кращий мінітрактор для оранки городу? Поради фахівця
  16.07.2021
  Як підібрати кращий мінітрактор для оранки городу? Поради фахівця
  Як підібрати кращий мінітрактор для оранки городу? Поради фахівця Не так давно серед аграріїв і фермерів були поширені важкі, великі Трактори. Звичайно, це було не так зручно і досить затратно, адже вартість такої техніки захмарна для звичайного с...
 • Як вибрати мінітрактор для дому та саду?
  01.07.2021
  Як вибрати мінітрактор для дому та саду?
  Як вибрати мінітрактор для дому та саду? У сільському господарстві та на дачних ділянках для обробки землі і збирання врожаю застосовують мінітрактор. За статистичними даними більше 50 відсотків міських жителів мають дачу із земельною ділянкою. Як...
 • Купити мінітрактор в розстрочку
  14.06.2021
  Купити мінітрактор в розстрочку
  Купити мінітрактор в розстрочку з доставкою по Україні Поняття розстрочки дещо інше, ніж кредиту. У цьому випадку мається на увазі, що клієнт розплачується за мінітрактор та інший товар рівними частинами протягом декількох місяців. Оформлення тако...
 • Китайський трактор YTO або взяти Case? Чи варто брати? - Motokosmos
  01.06.2021
  Китайський трактор YTO або взяти Case? Чи варто брати? - Motokosmos
  Китайський трактор YTO або взяти Case? Чи варто брати? Топовим світовим виробником є компанія Case якої понад 170 років. Вона випускає, безперечно, якісну продукцію на світовому ринку, які займають різні сегменти. Суть в тому, що навіть трактор Ca...
Наші бренди
 • © 2012—2021 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
 • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs