Ніякої передоплати!

Виробник Changlin

Цены Changlin
 • Товар
  Ціна
 • Бульдозер Changlin CLD 320Y
  5 580 000грн
 • Грейдер Changlin 722 H
  3 208 500грн
 • Екскаватор Changlin 620CH
  2 176 200грн
 • Екскаватор Changlin 630A
  1 827 450грн
 • Навантажувач Changlin 255F
  797 940грн
 • Купити новий і б/у японський мінітрактор в Києві
  14.12.2020
  Купити новий і б/у японський мінітрактор в Києві
  Купити новий і б/у японський мінітрактор в Києві Японські мінітрактори - це компактна продуктивна техніка, яка застосовується у всіх робочих напрямках: комунальній сфері, будівництві, ландшафтно-парковому дизайні, в аграрному напрямку, тваринництв...
 • Купівля автогрейдерів в Україні
  10.12.2020
  Купівля автогрейдерів в Україні
  Як вибрати недорогий новий грейдер в Україні? Грейдер - це універсальна техніка, яка використовується в будівництві та комунальній сфері. перемішування і розрівнювання грунту; створення дорожньої " подушки»; формування укосів,...
 • Купівля бульдозера в Україні
  08.12.2020
  Купівля бульдозера в Україні
  Як вибрати відповідний бульдозер? На сайті "Мотокосмос" ви можете недорого придбати бульдозери – техніку зі спеціальним навісним відвалом, яка застосовується для ландшафтних, землерийних робіт. Існує п'ять КЛАСІВ бульдозерів: н...
 • Купівля тягача
  08.12.2020
  Купівля тягача
  Як вибрати сідельний тягач? Сучасний тягач володіє високою маневреністю, універсальністю, можливістю послідовної агрегації з декількома причепами; можливість швидкої заміни причіпних платформ. Одне з головних переваг полягає в тому, що можна дост...

Виробник Changlin-бюджетна Китайська спецтехніка для виконання основних завдань

Компанія "Мотокосмос" є дистриб'ютором різної спецтехніки, в тому числі та бренду Changlin. На сьогоднішній день якісна збірка, великий моторесурс роботи, висока продуктивність дозволили зайняти спецмашинам Чанглін 40% внутрішнього ринку в Китаї. Сьогодні моделі експортуються в десятки країн світу. Якщо ви хочете недорого придбати якісну техніку, що витримує граничні навантаження, рекомендуємо купити Changlin в Україні зі швидкою, безкоштовною доставкою.

Застосування

Спецтехніка застосовується в наступних видах робіт.

 1. Добувна і переробна промисловість. Застосовується техніка з відвалами, ковшами, вилами, захопленнями, ножами. Все це обладнання дозволяє знімати грунт, добувати Рудні та нерудні, твердопаливні корисні копалини. Крім того, використовуються моделі для перевалки, транспортування і навантаження матеріалів на переробних цементних, металургійних заводах, де потрібно постійно виконувати великі обсяги роботи.
 2. Будівництво. Виконуються землерийні роботи: підготовка "подушки" під залізничне полотно, прибирання будівельного сміття, розробка траншей для підземних комунікацій. Рекомендується купити новий для вирівнювання будівельних майданчиків під торговельні комплекси багатоповерхові забудову.
 3. Комунальна сфера. Використовується для прибирання сміттєвих Куп, снігоприбиральних робіт, ремонту гідротехнічних комунікацій.
 4. Сільське господарство. Виконується навантаження зерна, сіна, силосу, збирання іншої сипучої сільгосппродукції. Також техніка застосовується для розподілу, перевалки сінажу.

Таким чином, рекомендується для виконання великих обсягів завдань.

Технічна характеристика

Моделі витримують інтенсивну експлуатацію, завдяки ряду впровадженим конструктивним рішенням.

Продуктивність, економічність

Техніка оснащується потужними турбованими двигунами в комплектації з ефективними системами охолодження. Таке рішення дозволяє витримувати великі навантаження під час експлуатації протягом усього дня.

При цьому Паливна система невибаглива до пального. Витрата ДП прийнятний, істотно знизило витрати на експлуатацію.

Гідрооб'ємна Трансмісія-відмінний привід купити Changlin. Ціна швидко окупається, завдяки тому, що реалізовано це рішення, Трансмісія витримує великі навантаження. Для управління гідравлікою застосовуються посилені джойстики, Рульове управління.

Гідравлічні пристрої та вузли, розроблені зі зносостійких матеріалів, які служать до 2000-4000 мотогодин і довше.

Прохідність, маневреність

Повний привід або широка колісна або гусенична шина дозволяє працювати на будь-яких типах грунтів і в будь-яких умовах. Для робіт на нестійких, заводнених типах грунтів продаються болотоходи.

Функціональність і взаємозамінність

На багато моделей встановлюються швидкознімні робочі органи, завдяки чому протягом дня техніка чанглін буде виконувати послідовно кілька завдань протягом усього дня. Універсальність в цьому відношенні хороший привід придбати новий Changlin, ціни окупаються завдяки багатофункціональності та швидкої зміни завдань.

Безпека і комфорт

Кабіна з хорошим круговим оглядом захищає від сипучих матеріалів, падаючих предметів. Є захист від перекидання. Всередині встановлено високоякісне кліматичне обладнання. На приладовій панелі реалізований сучасний дисплей. Встановлені камери або дзеркала заднього виду. Положення гідравлічного рульового управління і крісла регулюється.

Як купити спецтехніку Changlin?

Для замовлення будь-якої моделі та комплектації звертайтеся у Відділ продажів. Менеджери "Мотокосмос" швидко підберуть техніку по потужності, функціоналу виходячи з індивідуальних потреб.

Наші бренди

 • © 2012—2021 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
 • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs