Ми працюємо! Для оформлення замовлення зв'яжіться з нами. Доставка товару здійснюється щодня.

Кормоизмельчители

Немає жодного товару в цьому розділі.
 • Вигідні пропозиції від компанії "Мотокосмос" учасникам Всеукраїнського об'єднання учасників АТО "Українці разом!"
  26.05.2020
  Вигідні пропозиції від компанії "Мотокосмос" учасникам Всеукраїнського об'єднання учасників АТО "Українці разом!"

   В рамках реалізації проектів щодо підтримки  учасників АТО компанія "Мотокосмос" приєдналася до програми соціально-правового забезпечення учасників бойових дій «Соціальна карта учасників АТО "Українці – Разом!"

 • Купівля тракторів компанії МТЗ в Україні
  02.03.2020
  Купівля тракторів компанії МТЗ в Україні
  На сьогоднішній день вибір сільськогосподарської техніки в Україні досить великий. Можна купити мінітрактор японського, корейського, індійського, китайського, а також білоруського виробництва. Ні для кого не секрет що найпопулярнішою і затребуваною є сільгосптехніка білоруського мінського тракторного заводу (МТЗ).
 • Мототрактор Скаут Т25: чому він такий популярний?
  02.02.2020
  Мототрактор Скаут Т25: чому він такий популярний?
  На сільськогосподарському ринку України на сьогоднішній день представлено безліч техніки різноманітних торгових марок. І кожна з них відрізняється один від одного і має свої переваги і недоліки.
 • Огляд бюджетної сільськогосподарської техніки
  02.02.2020
  Огляд бюджетної сільськогосподарської техніки
  З кожним роком в Україні збільшується кількість фермерських господарств і власників земельних ділянок. Для оброблення бажано купити мінітрактор в Україні (сільськогосподарську техніку), так як він дозволяє прискорити проведення робіт, а також полегшити ручної людська праця.

 У продажу магазину «Мотокосмос» є не тільки мінітрактори, причіпний та навісне обладнання, а й інші агрегати для сільського господарства. Навіть для невеликого тваринницького підсобного господарства завжди потрібен Кормоізмельчітель. Круглий рік завжди для домашньої птиці, великої, дрібної рогатої худоби, свиней потрібно приготування кормів. На сайті можна недорого купити подрібнювачі для зерна, кукурудзяних качанів, великих овочів і фруктів. Така переробка дозволяє за короткий час підготувати корми.

Товари не тільки коштують дешево, але мають переваги:
 • На всі моделі кормоизмельчителей дається гарантія від 1 року;
 • На ринку в Україні ми пропонуємо найкраще співвідношення ціни і якості;
 • Всі моделі мають високу продуктивність, стійкість до корозії і інших негативних чинників;
 • Потрібно час від часу простий догляд: очищення від залишків кормів, змазування деталей машинним маслом. Ці правила продовжать термін служби до 10-15 років.
Фото, технічні характеристики, відео, відгуки фермерів допоможуть вам підібрати товар і замовити його в Києві. Якщо у вас виникають складнощі з оформленням замовлення з доставкою, оплати вартості, телефонуйте до відділу продажів. У разі, якщо на покупку бракує грошей, ви можете оформити її в кредит. Для вигідних покупок рекомендуємо стежити за розпродажами і знижками.

Наші бренди

 • © 2012—2020 Moto-Kosmos Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
 • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs