Ніякої передоплати!

Комбайн причіпний фуражний КПФ - 2,4

 • Держ. компенсація 25%
  Комбайн причіпний фуражний КПФ - 2,4
  • 753 047грн
   В наявності
   Короткий описШирина захоплення - 200 см
   Кількість ріжучих ножів - 3/6/12 шт
   Вага - 2200 кг
   Комерційна пропозиція
   • ДоставкаСамовывоз
    Курьер
   • РозрахунокГотівкою
    Безготівковий розрахунок
    Кредит
   • ГарантіяОфіційна гарантія від виробника
   • Повернення14 днів на повернення товару без зайвих питань

Комбайн причіпний фуражний КПФ - 2,4 - Краща пропозиція для агробізнесу і тваринництва

Для заготівлі фуражних кормів компанія «Білоцерківмаз» і офіційний дистриб'ютор в Україні компанія «Мотокосмос» пропонує купити комбайн причіпний фуражний КПФ - 2,4. Це ефективне обладнання, яке дозволяє перебивати траву на сінаж або силос. Таким чином, фермер може заготовити силос для годування кормів для худоби влітку і його заготівлі на зиму. Агрегат дозволяє також заготовити сінаж на продаж, затюковав його.

Комбайн причіпний фуражний КПФ - 2,4 купити в Україні: відмінні риси  

Устаткування агрегатується прічіпнім способом з 80-85-сильний трактор. Підбирач збірає підв'ялені посіяну и дику траву. Здійснює покіс, переробку різніх культур з високим стеблом на силос, Виконує подрібнення трави в масу з одночасною его вивантаження в причіп або кузов. Комбайн корістується Попит в компаніях, Які займаються заготівлею кормів у великих ОБСЯГИ. Відрізняється комбайн добре продуктівністю, ефектівністю роботи при мінімальніх паливних витрат, скроню якістю Збірки, значний експлуатаційним ресурсом. Розроблення решение гарантує максимально ефективного прибирання кормових рослин з мінімальнімі Втрата. Є захист запобігає потраплянню каменів.

Комбайн причіпний фуражний КПФ - 2,4: ціна, технічні характеристики

Для повної механізації кормозбиральної роботи рекомендуємо придбати комбайн причіпний фуражний КПФ - 2,4. Ценипріемлемие в Україні, при цьому вартість може змінюватися в залежності від курсу долара. Розглянемо докладніше комплектацію і технічні дані.

Особливості комплектації. Агрегат комплектується з підбирачем, жаткою для силосування, жатка для переробки трав, восьмішліцевая карданна вилка.

Ширина захоплення з різними компонентами: з підбирачем - 200 см, з жаткою для силосування культур - 180 см, з жаткою для трав - 240 см.

Продуктивність комбайна: з підбирачем - 22 т / год; з жаткою для силосування культур - 30,6 т / год, з жаткою для трав - 14,4 т / год.

Мінімальна висота ржущих пристрої з жаткою для трав 6 см, з жаткою для силосування - 8 см.

Кількість ножів варіюється в залежності від комплектації. Для роботи з підбирачем досить 3 ножів, тоді як для виконання завдань з жаткою для трав потрібно 6 ножів, а для силосування - 12 ножів.

Робоча швидкість - 8-12 км / год, транспортна швидкість - 20 км / ч.

Агрегатується з 80-85-сильним трактором.

Щоб замовити комбайн причіпний фуражний КПФ - 2,4 з різними комплектаціями зателефонуйте менеджеру «Мотокосмос» або залиште заявку з даними на сайті. Вам зателефонують менеджери для підтвердження замовлення та узгодження всіх нюансів. Після оформлення замовлення, товар приходить на наступний день. Оплата при отриманні.

 

 

 Технічні характеристики:                                                      

Кількість ріжучих ножів, шт    

3/6/12                  

Ширина захвата, см   

200  

Продуктивність, т/год 14.4-18
Необходимая мощность трактора, л.с. 80

Масса, кг             

2200

 

Тип обладнання : Кормоуборочная техника
Призначення : Для трактора
Наші бренди
 • © 2012—2021 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
 • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs