Ніякої передоплати!

Китайська агротехніка в Україні

Цены
 • Товар
  Ціна
 • Картофелесажалка двухрядная КСН-90 (1т)
  7 090грн
 • КР-02
  4 204грн
 • Щітка дорожня 150 Україна
  31 190грн
 • Фреза 140 см для мототрактора
  5 771грн
 • Карданний вал 6х8
  2 666грн
 • Купити новий і б/у японський мінітрактор в Києві
  14.12.2020
  Купити новий і б/у японський мінітрактор в Києві
  Купити новий і б/у японський мінітрактор в Києві Японські мінітрактори - це компактна продуктивна техніка, яка застосовується у всіх робочих напрямках: комунальній сфері, будівництві, ландшафтно-парковому дизайні, в аграрному напрямку, тваринництв...
 • Купівля автогрейдерів в Україні
  10.12.2020
  Купівля автогрейдерів в Україні
  Як вибрати недорогий новий грейдер в Україні? Грейдер - це універсальна техніка, яка використовується в будівництві та комунальній сфері. перемішування і розрівнювання грунту; створення дорожньої " подушки»; формування укосів,...
 • Купівля бульдозера в Україні
  08.12.2020
  Купівля бульдозера в Україні
  Як вибрати відповідний бульдозер? На сайті "Мотокосмос" ви можете недорого придбати бульдозери – техніку зі спеціальним навісним відвалом, яка застосовується для ландшафтних, землерийних робіт. Існує п'ять КЛАСІВ бульдозерів: н...
 • Купівля тягача
  08.12.2020
  Купівля тягача
  Як вибрати сідельний тягач? Сучасний тягач володіє високою маневреністю, універсальністю, можливістю послідовної агрегації з декількома причепами; можливість швидкої заміни причіпних платформ. Одне з головних переваг полягає в тому, що можна дост...

Купити китайську агротехніку з доставкою по Україні

Китайські агрегати стали затребувані на ринку запчастин, по ряду причин. По-перше, вони доступні за ціною. По-друге, мають якісну збірку, за рахунок чого швидко окупаються в процесі експлуатації. У компанії "Мотокосмос" ви придбаєте обладнання для передпосівних, посівних, збиральних, інших видів робіт.

Китайська агротехніка купити Київ: як швидко знайти товар

Щоб швидко знайти дешевий, дорогий, популярний товар, скористайтеся фільтрами пошуку.

 1. Дешеві товари - доступне навісне і причіпне обладнання, яке підійде для самих малопотужних моделей мототракторів і мінітракторів.
 2. Дороге обладнання - має більш широкий захват і підійде для моделей техніки потужніше.
 3. Популярні моделі - техніка, що має великий попит у покупців.
 4. Нові надходження - товар, що надійшов в асортимент магазину недавно.

Розглянемо товари, присутні в інтернет-магазині.

Сільськогосподарська техніка Китай: асортимент

На сайті ви зможете підібрати швидко наступне навісне обладнання.

 1. Дискові борони – навісний агрегат, що використовується для боронування грунту в передпосівний період. Використовується для перемішування грунту, в тому числі і з добривами знищення бур'янів, гнізд комах-шкідників. Інтернет-магазин мототехнік Китай підбере обладнання із захопленням від 1,1 до 2,1 метрів.
 2. Грунтофрези – обладнання, що застосовується після оранки. Призначено для перемішування грунту, знищення бур'янів, і т.д. агрегатами можна виконувати суцільну і міжрядну обробку. На сайті представлені агрегати із захопленням від 80 до 240 см.
 3. Картоплесаджалки – навішування для швидкої механізованої посадки картоплі. В інтернет-магазині "Мотокосмос" можна підібрати однорядні і дворядні пристрої.
 4. Картоплекопач – обладнання, механізоване для збору картоплі. В наявності ротаційна і вібраційна копалка. Покупець може підібрати агрегат дворядний або однорядний за бажанням.
 5. Коси та косарки – представлено сегментне і роторне обладнання. З різною шириною захвату від 110-200 см.клієнт може придбати за бажанням потрібний агрегат.
 6. Щітки – будівельна техніка Китай, яка також використовується для комунального прибирання доріг, тротуарів прибудинкових територій від снігу та пилу.
 7. Кабіни – конструкція, яка служить трактористу захистом від дощу, вітру, і холоду. Фахівці компанії "Мотокосмос" підберуть універсальне рішення для вашої техніки.
 8. Кардан. Менеджери підберуть відповідне з'єднання для вашого мінітрактора та активного навісного обладнання.

Як китайську агротехніку купити?

Підбирається сільськохозтехніка Китай в залежності від ваших індивідуальних потреб. Залиште заявку або номер телефону на сайті інтернет-магазину «Мотокосмос» і Вам передзвонять. Після підтвердження замовлення товар приходить на наступний день. Оплатити можна кур'єру при отриманні.

Наші бренди

 • © 2012—2021 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
 • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs