Ми працюємо! Для оформлення замовлення зв'яжіться з нами. Доставка товару здійснюється щодня.

Картоплевикапувачі

  Цены Картофелевыкапыватели
  • Товар
   Ціна
  • Картоплекопач однорядний Wirax
   21 627грн
  • Транспортерна картоплекопач КТН-1-44
   11 070грн
  • Транспортерна картоплекопач КТН-1-60
   14 715грн
  • Картофелевикапиватель транспортерний "ДТЗ-1ТН" (без кардана)
   11 475грн
  • Картофелевикапиватель вібраційний ДТЗ 1В (без карданного вала)
   17 820грн
  • Вигідні пропозиції від компанії "Мотокосмос" учасникам Всеукраїнського об'єднання учасників АТО "Українці разом!"
   26.05.2020
   Вигідні пропозиції від компанії "Мотокосмос" учасникам Всеукраїнського об'єднання учасників АТО "Українці разом!"

    В рамках реалізації проектів щодо підтримки  учасників АТО компанія "Мотокосмос" приєдналася до програми соціально-правового забезпечення учасників бойових дій «Соціальна карта учасників АТО "Українці – Разом!"

  • Купівля тракторів компанії МТЗ в Україні
   02.03.2020
   Купівля тракторів компанії МТЗ в Україні
   На сьогоднішній день вибір сільськогосподарської техніки в Україні досить великий. Можна купити мінітрактор японського, корейського, індійського, китайського, а також білоруського виробництва. Ні для кого не секрет що найпопулярнішою і затребуваною є сільгосптехніка білоруського мінського тракторного заводу (МТЗ).
  • Мототрактор Скаут Т25: чому він такий популярний?
   02.02.2020
   Мототрактор Скаут Т25: чому він такий популярний?
   На сільськогосподарському ринку України на сьогоднішній день представлено безліч техніки різноманітних торгових марок. І кожна з них відрізняється один від одного і має свої переваги і недоліки.
  • Огляд бюджетної сільськогосподарської техніки
   02.02.2020
   Огляд бюджетної сільськогосподарської техніки
   З кожним роком в Україні збільшується кількість фермерських господарств і власників земельних ділянок. Для оброблення бажано купити мінітрактор в Україні (сільськогосподарську техніку), так як він дозволяє прискорити проведення робіт, а також полегшити ручної людська праця.

  Картоплевикапувачі

   
  Використовуючи картоплекопалку, ви підвищуєте в рази продуктивність праці, витрачаєте мінімум часу. На сайті «Мотокосмос» продаються картоплекопачів для мінітракторів. До кожного товару користувач може знайти не тільки опис, характеристики, фото, але і відео, яке відображає повну картину працездатності обладнання. Зверніть увагу, що зараз діє розпродаж всіх моделей за мінімальною ціною.
   
  Вібраційні і транспортерні картоплекопачів
  Ви можете купити недорого картоплекопачів двох типів:
   
  Пасивний. Агрегат, що має просту конструкцію. Є навішування стійки, прути і лемеші. Народна назва такої екскаватори «залізяка» і «лапа». Під дією тягової силою мотоблок леміш заглиблюється в землю і підкопує грунт з картоплею. Відсіювання грунту відбувається завдяки прутів. Таке обладнання коштує дешево, довго служить, приєднується навіть до невеликих мотоблоків.
   
   Активний. Це більш потужне обладнання, яке зводить ручну працю до мінімуму. При цьому продуктивність збільшується в рази. Такий агрегат доцільно використовувати на площах від 30 соток.
   
   До активних агрегатів відносяться вібраційні і транспортерні картоплекопачів.
   
   
  На сайті зараз діють знижки, і ви можете придбати вібраційну картоплекопалку під будь-яку модель мотоблока, мототрактора або минитрактора з ВВП або під ремінь. У розпродажу є одно- і двухексентріковимі. Працює такий механізм наступним чином. Ніж проникає в землю і зрізає грунт з наявними плодами картоплі. Весь картопля потрапляє на вібраційний стіл. Частина землі, яка потрапила з бульбами, відділяється, залишаються тільки плоди.
   
  Головна перевага такого агрегату полягає в універсальності. Можна прибирати не тільки картопля, а й буряк, цибулю, селеру, моркву. Устаткування прекрасно себе показує на різних площах і різних, в тому числі і важких грунтах.
   
  Транспортерна картоплекопач підходить тільки для важких мотоблоків сушіння, а також для мототракторов і мінітракторів. Принцип схожий з вібраційним механізмом, але замість столу застосовується стрічка, на яку потрапляє зрізана грунт з картоплею. Продуктивність вище (до 95% зібраного врожаю), відсоток пошкодження бульб низький.
   
  При цьому обидва типи обладнання отримали хороші відгуки, служать довго. На всі моделі надається гарантія.
   

  Як купити?

   
  Замовити картоплекопалку з доставкою можна вже зараз, користуючись знижками наданими магазином «Мотокосмос». При цьому обладнання ви можете забрати самовивозом в Києві або замовити доставку в Україну.
   
  За покупцем залишається можливість оплати вартості різними зручними способами або придбання в кредит.
  Фільтр

  Наші бренди

  • © 2012—2020 Moto-Kosmos Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
  Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs