Ніякої передоплати!

Подрібнювач КПФ-01.000

 

Подрібнювач КПФ-01.000 для трави і листя - краще рішення від накопичених проблем

Кожен аграрій або власник домашнього господарства постійно стикається з проблемою переробки зрізаної трави і листя. Незважаючи на законодавчі заборони, багато підсобники, фермери спалюють сміття, ніж забруднюють повітря, створюючи собі додатковий клопіт і сусідам. Компанія «Мотокосмос» пропонує екологічний спосіб утилізації листя та трави - купити подрібнювач КПФ-01.000. При цьому вирішуються відразу дві проблеми. Аграрій або власник присадибної ділянки позбавляється від нагромадилося сміття і отримує органічне добриво, за допомогою, якої можна легко підвищити агротехнічні властивості грунту на невеликій ділянці і поле.

Подрібнювач КПФ-01.000 купити в Україні: конструкція, переоснащення 

Подрібнювач з'єднується з трактором потужністю від 35 до 80 к.с., завдяки чому з'являється можливість застосовувати агрегат далеко від джерела стаціонарного підключення.

Барабан-подрібнювач представлений валом з дисками, до якого прикріплені за опори ножі. Залежно від ступеня подрібнення, постачальник може встановити на агрегат 3, 6, 9, 12 ножів. Інтернет-магазин «Мотокосмос» зазвичай відправляє базову збірку з певною кількістю встановлених ножів і додаткові деталі для установки, які дозволяють подрібнювати сміття з максимальною ефективністю.

Увага! Для переоснащення агрегату ножі встановлюються і знімаються разом з лопатями. Протирізальна пластина має чотири робочих межі і переставляється при необхідності, в процесі експлуатації, що істотно збільшує її термін служби. Фіксатор при цьому застосовується в якості стопора при проведенні технічного обслуговування обладнання.

Більш детальну інформацію про обслуговування техніки ви отримаєте в усній формі за допомогою консультації. Також до обладнання додається інструкція. 

Подрібнювач КПФ-01.000, ціна, принцип роботи

П'ять валів живильного апарата беруть рослинну масу від шнека, ущільнюють її і подають до ножів. Необхідну ущільнення маси забезпечує механізм подпресовкі.

Подрібнювач КПФ-01.000. Ціни на обладнання найприйнятніші в Україні. При цьому вартість бажано уточнювати в зв'язку зі зміною курсу валют та інших факторів.

При необхідності клієнт може не тільки замовити подрібнювач КПФ-01.000, а й інше обладнання, наприклад агрегат для подрібнення гілок, який завжди стане в нагоді для завершення санітарного прибирання в саду, лісі.

Для покупки подрібнювача оформляйте заявку на сайті. Для відправки замовлення нам потрібно знати прізвище, ім'я клієнта, телефон, місто доставки. Після оформлення замовлення товар приходить на наступний день в будь-який населений пункт України, оплачується при отриманні.

Тип обладнання : Кормоуборочная техника
Призначення : Для трактора
Наші бренди
  • © 2012—2021 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs