Ніякої передоплати!

Чеснококопатели

Немає жодного товару в цьому розділі.
 • Модернізація минитрактора. Установка рульової колонки, радіатора, фрези, плуга
  18.09.2020
  Модернізація минитрактора. Установка рульової колонки, радіатора, фрези, плуга
  У цьому матеріалі розглянемо кілька варіантів модернізації минитрактора і навісного оболрудованія до нього: установку рульової колонки, плуга, додаткового радіатора, фрези. Для початку розберемося, як встановити рульову колонку на міні-трактор?
 • Як зробити і налаштувати плуг на мінітрактор?
  14.09.2020
  Як зробити і налаштувати плуг на мінітрактор?
  Даний агрегат для міні-трактора використовується для оранки. Оскільки конструкція моделі досить проста, багато майстрів будинку роблять саморобні агрегати. Нижче ви довідаєтеся не тільки як налаштувати плуг на мінітрактор і зробити деталі і зібрати самостійно.
 • Який двигун краще придбати для мінітракторів?
  13.09.2020
  Який двигун краще придбати для мінітракторів?
  Двигун зазвичай купується, коли старий агрегат порядком зносився або в разі складання саморобного мінітрактора. У першому випадку установка нового двигуна дешевше, ніж покупка нового минитрактора, тому фермери «оживляють» техніку новим «серцем». У другому випадку, люди займаються складанням саморобних мінітракторів просто тому, що їм це цікаво.
 • Як правильно вибрати і купити мототрактор?
  10.09.2020
  Як правильно вибрати і купити мототрактор?
  Якщо у вас є ділянка землі від 20 соток до 10 га, тоді краще витрачати гроші не на покупку минитрактора, а придбати мототрактор. Давайте розберемося, що це за техніка і розглянемо особливості вибору.

 Чеснококопалка для мототрактора дозволяє швидко прибрати цибулю, часник, інші цибулинні культури. Якщо ви займаєтеся впритул такими культурами, рекомендуємо купити недорого агрегат і в короткі терміни зібрати врожай. Принцип простий. Зрізається пласт землі в 13 см шириною в 2 ряди. В результаті чого урожай легко витягається з грунту і вручну збирається в кузов.

Є нюанс. Якщо занадто глибока посадка культур, то дане обладнання використовувати не рекомендується. Для всіх інших випадків рекомендуємо придбати обладнання дешево, користуючись знижками.
 
Агрегат має досить просту конструкцію:
 
 • причіпна основа;
 • рама;
 • ніж;
 • привід;
 • кузов.
 
Наявність відкидного кузова дозволяє його доукомплектовувати ящиками для збору врожаю. Ширина колії також змінюється під відстань міжрядь.
Більш повну інформацію про товар ви зможете дізнатися з фото, описи технічних характеристик, відео. З реальних відгуків аграріїв ви зможете дізнатися про якість техніці, її продуктивності. За прийнятну ціну в Україні, ви отримуєте якісний товар з гарантією, який буде служити вам довгі роки.
Розпродаж в Києві дає можливість замовити агрегат за мінімальною вартістю, або оформити техніку в кредит.

Наші бренди

 • © 2012—2020 Moto-Kosmos Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
 • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs