Ми працюємо! Для оформлення замовлення зв'яжіться з нами. Доставка товару здійснюється щодня.

Чеснококопатели

Немає жодного товару в цьому розділі.
 • Вигідні пропозиції від компанії "Мотокосмос" учасникам Всеукраїнського об'єднання учасників АТО "Українці разом!"
  26.05.2020
  Вигідні пропозиції від компанії "Мотокосмос" учасникам Всеукраїнського об'єднання учасників АТО "Українці разом!"

   В рамках реалізації проектів щодо підтримки  учасників АТО компанія "Мотокосмос" приєдналася до програми соціально-правового забезпечення учасників бойових дій «Соціальна карта учасників АТО "Українці – Разом!"

 • Купівля тракторів компанії МТЗ в Україні
  02.03.2020
  Купівля тракторів компанії МТЗ в Україні
  На сьогоднішній день вибір сільськогосподарської техніки в Україні досить великий. Можна купити мінітрактор японського, корейського, індійського, китайського, а також білоруського виробництва. Ні для кого не секрет що найпопулярнішою і затребуваною є сільгосптехніка білоруського мінського тракторного заводу (МТЗ).
 • Мототрактор Скаут Т25: чому він такий популярний?
  02.02.2020
  Мототрактор Скаут Т25: чому він такий популярний?
  На сільськогосподарському ринку України на сьогоднішній день представлено безліч техніки різноманітних торгових марок. І кожна з них відрізняється один від одного і має свої переваги і недоліки.
 • Огляд бюджетної сільськогосподарської техніки
  02.02.2020
  Огляд бюджетної сільськогосподарської техніки
  З кожним роком в Україні збільшується кількість фермерських господарств і власників земельних ділянок. Для оброблення бажано купити мінітрактор в Україні (сільськогосподарську техніку), так як він дозволяє прискорити проведення робіт, а також полегшити ручної людська праця.

 Чеснококопалка для мототрактора дозволяє швидко прибрати цибулю, часник, інші цибулинні культури. Якщо ви займаєтеся впритул такими культурами, рекомендуємо купити недорого агрегат і в короткі терміни зібрати врожай. Принцип простий. Зрізається пласт землі в 13 см шириною в 2 ряди. В результаті чого урожай легко витягається з грунту і вручну збирається в кузов.

Є нюанс. Якщо занадто глибока посадка культур, то дане обладнання використовувати не рекомендується. Для всіх інших випадків рекомендуємо придбати обладнання дешево, користуючись знижками.
 
Агрегат має досить просту конструкцію:
 
 • причіпна основа;
 • рама;
 • ніж;
 • привід;
 • кузов.
 
Наявність відкидного кузова дозволяє його доукомплектовувати ящиками для збору врожаю. Ширина колії також змінюється під відстань міжрядь.
Більш повну інформацію про товар ви зможете дізнатися з фото, описи технічних характеристик, відео. З реальних відгуків аграріїв ви зможете дізнатися про якість техніці, її продуктивності. За прийнятну ціну в Україні, ви отримуєте якісний товар з гарантією, який буде служити вам довгі роки.
Розпродаж в Києві дає можливість замовити агрегат за мінімальною вартістю, або оформити техніку в кредит.

Наші бренди

 • © 2012—2020 Moto-Kosmos Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
 • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs