Ніякої передоплати!

Бульдозер Changlin CLD165YS (болотохід)

Бульдозер Changlin CLD165YS (болотохід)

Виходячи з назви, слід припустити, що така техніка підходить тільки для роботи на болотистій місцевості. Це не зовсім вірно. Практично будь-яка грунт в міжсезоння втрачає свою стабільність. У північних і північно-західних, західних областях достатньо місць з труднопроходимими грунтами і нестійким грунтом.

Застосування:

  1. Ми рекомендуємо купити бульдозер Changlin CLD165YS (болотохід) для виконання відновлювальних робіт після стихійних лих.
  2. Техніка потрібна комунальним службам, компаніям, що працюють в сфері гірничодобувної галузі, будівельних організацій.
  3. Використовується модель для будівництва і підтримки в робочому стані дорожніх і залізничних шляхів.
  4. Модель буде незамінна при будівництві мостів, гідротехнічних споруд.
  5. Жодна розробка кар'єру не обійдеться без цієї техніки.   

Незважаючи на своє пряме призначення, техніка завдяки гумовій ланцюга може проходити по асфальтованій поверхні без шкоди для асфальту. Таким чином, для всіх перерахованих вище робіт рекомендуємо придбати бульдозер Changlin CLD165YS (болотохід). Купити техніку можна на вигідних умовах в інтернет-магазині «Мотокосмос».

Технічні характеристики

Якщо ви хочете купити якісну і воістину універсальну техніку, зверніть увагу на бульдозер Changlin CLD165YS (болотохід). Ціна на модель нижче, ніж в середньому по Україні. За цю вартість ви отримуєте продуктивну машину з наступними технічними характеристиками.

Двигун

 

Встановлено 6-циліндровий дизельний двигун SHANGHAI SC11CB184G2B1 (ліцензія CAT) потужністю 184 к.с.

Конструкція двигуна з рядним розташуванням циліндрів і поршнів має свої переваги. Знос деталей відбувається повільніше, ніж в двигунах інших типів, конструкція простіше, тим зручніше в ремонті. Наддувши дозволяє збільшити потужність, без нарощування кількості оборотів мотора і супутніх механізмів.

Стандартно двигун і інші супутні механізми встановлюються на бульдозер з сучасно системою примусового рідинного охолодження.

Трансмісія

Механізм представлений гидростатическим механізмом планетарної передачі в поєднанні з багатодисковим зчепленням, який ідеально підходить для граничних навантажень на гідравліку і ходову системи. Примусова мастило дозволяє уникнути передчасного зносу під час багатогодинних високих навантажень.

Центральний пристрій передачі представлено конічної шестернею. Служить для передачі обертання і крутного моменту від валу поздовжньо розташованого двигуна. Центральний пристрій збільшує передавальне число трансмісії.

Пристрій кінцевої передачі служить для зменшення передавального числа. Представлено прямою передачею. Завдяки розбризкує системі змащення центральне і кінцеве пристрій служить довго, витримуючи граничні навантаження на ходову систему.    

Ходова система

Провідне колесо ланцюгове блочного типу. З кожного боку встановлено по 6 коліс (4 одиночних і 2 подвійних), які несуть основне навантаження на гусеницю. Ширина гусеничного ланцюга - 1000 мм. Довжина кроку гусеничного ходу - 203 мм.

Завдяки бортовому пристрою бортового фрикциона мокрого типу, техніка може розгортатися на місці.

Гидравліка

Обсяг відвалу - 4,4 м3. Ширина / висота відвалу - 3970/1050 мм. Кут різу - 55о. Максимальний кут крену 700 мм. Заглиблення - до 440 мм.       

Кабіна

Конструкція забезпечує огляд на 360о. Полегшує огляд дзеркала заднього виду. Кабіна утеплена, має хорошу звукоізоляцію. Крім робочих опцій, є всі системи безпеки: поручні, ремені, аварійна блокування ходової.

  Якщо ви хочете придбати якісну високопродуктивну техніку, зверніть увагу на бульдозер Changlin CLD165YS (болотохід). Ціни пропонуються найкращі на ринку України.

Як купити техніку?

Мотокосмос пропонує купити бульдозер Changlin CLD165YS (болотохід) в Україні без передоплати за покупку. Внести оплату за покупку можна при отриманні, коли клієнт випробує бульдозер в роботі.

Початківцям компаніям і фірмам, які поки не можуть повністю заплатити вартість в повному розмірі, пропонуємо взяти техніку в кредит. Умови щомісячної оплати в цьому випадку ви визначаєте самі.

Наберіть наш телефон, менеджери зателефонують вам через 10 хвилин. 

 

Технічні характеристики:

Модель двигуна SHANGHAI SC11CB184G2B1 (лицензия CAT)
Тип двигуна дизельний, рядний 6 циліндровий, турбований
Максимальна потужність, к.с./кВт 184/135
Максимальна частота обертання, об/хв 1850
Перетворювач крутного моменту три елементи, однорівневий, однофазний
Коробка передач гідростатична, гідравлічне перемикання передач, планетарна передача, багатодискове зчеплення, примусова мастило
Центральний пристрій передачі спіральна конічна шестерня, розбризкує система мастила
Муфта рульового механізму багатодискове зчеплення мокрого типу, пружинне стиснення, з гідравлічне від'єднання
Бортовий пристрій бортового фрикциона мокрого типу, ручка гідроприводу, зчеплення золотника вентиля
Пристрій кінцевої передачі пряма передача, вторинне зменшення числа обертів, розбризкує система мастила
Максимальна швидкість руху вперед, км/год 10,6
Максимальна швидкість руху назад, км/год 13,6
Габарити (ДхШхВ), мм 5640х2150х3440
Провідне колесо ланцюгове колесо блочного типу
Кількість несучих навантаження коліс (одна сторона) 6 (4 одиночних, 2 подвійних)
Ширина гусениці, мм 1000
Крок гусеничного ходу, мм 203
Вага, кг 19000
Обсяг відвалу, м3 4,4
Ширина відвалу, мм 3970
Висота відвалу, мм 1050
Кут різу 55
Максимальний кут крену, мм 700
Максимальне заглиблення, мм 440

 

Виробник: Changlin
Потужність: 185 л.с.
Експлуатаційна маса: 19 000 кг
Наші бренди
  • © 2012—2021 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs