Ніякої передоплати!

ЕКСКЛЮЗИВ + трехточкі. Супер-новинка мототрактор Скаут Т-200 (огляд)

ЕКСКЛЮЗИВ + трехточка. Супер-новинка мототрактор СКАУТ Т-200

Одна з нових моделей, яка з'явилася нещодавно в Україні – це мототрактор Скаут 200. Магазин "Мотокосмос" перед тим, як відправити на продаж техніку, тестує її, завдяки чому може отримати більш повну інформацію про слабкі та сильні сторони трактора. Розглянемо детальніше мототрактор СКАУТ Т-200, характеристики моделі.
Переваги, які виявили протягом тест-драйву:

  • досить потужний 18 сильний двигун.
  • установка якісної коробки передач з м'яким перемиканням швидкостей.
  • посилена триточкова гідравліка.


Мототрактор СКАУТ Т - 200 в роботі гідно проявив себе.

Технічна характеристика

Дизайн. Зовні не було внесено глобальних і дорогих змін, оскільки мототрактор відноситься до бюджетних моделей. Єдиний момент позначимо, кузов та інші частини стали якісніше фарбувати, завдяки чому вони довше служать.
Конструктори приділили увагу саме функціоналу техніки, завдяки якому мототрактор СКАУТ Т - 200 для господарства став більш досконалою машиною.

Двигун

Встановлено одноциліндровий, 4-тактний, 18-сильний двигун ZS1105 з системою охолодження типу «конденсат». Є запуск електрострартера і кік-стартера за допомогою Z-подібної рукояті. Для себе відзначимо, що працює двигун досить шумно, але відноситься до надійної комплектації, служить більше 2000 мотогодин при коректному обслуговуванні.

Трансмісія

Представлена коробкою комбінованого типу (3 + 1) x 2. В процесі тестування звернули увагу, що передачі перемикаються м'яко. Виключені ті проблеми, які були в попередніх моделях мототракторів Скаут. Зчеплення залишили традиційне однодискове.

Ходовий

В даному випадку, конструктори приділили увагу не зміні якості шини або діаметра коліс, зміцненню заднього редукторного моста. Такі нововведення логічні, оскільки з посиленням триточки потрібно зміцнення цієї частини. Дещо посилили і передню вісь. Колії регулюються для обробки різних просапних культур, чого не було на багатьох ранніх Файтерах, Форте і Скаутах. Опція регулювання колій розширила можливості використання техніки.

Гідравліка

Посилена триточка з одношвидкісним валом відбору потужності 540 об / хв. як показує практика, техніка працює з активною фрезою шириною 130 см.потужності пристрою вистачить на однокорпусний плуг на середній і важкому грунті або двокорпусний агрегат, якщо обробляється легкий грунт.
Польські агрегати модель може не потягнути, але в Україні розробляються легкі робочі органи від того ж ПП» Крючков", які адаптовані спеціально для таких моделей і коштують недорого.
Рульове управління і приладова панель не змінилися. Проте, ці органи відрізняються надійністю.

Мототрактор СКАУТ Т-200: як вибрати?

Можна мототрактор СКАУТ Т - 200 замовити з доставкою по Україні. Часто техніка відправляється в комплекті з фрезою і ЗІП, тому можна приступати до роботи та обслуговувати мототрактор відразу.

Наші бренди

  • © 2012—2021 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs