Ніякої передоплати!

Новинка в Україні трактор WUZHENG 1204 Огляд Трактора

Новинка в Україні трактор WUZHENG 1204. Огляд моделі

Виробник Вуженг-найбільша компанія, яка займається виробництвом тракторів з 2000-го року. На ринку України з'явилася порівняно недавно, але вже встигла себе зарекомендувати. За якістю моделі можна порівняти з японськими, корейськими та європейськими тракторами. При цьому вартість нижче аналогів європейських брендів за рахунок порівняно низьких витрат на виробництво.
На ринку України особливо популярна модель трактора WUZHENG 1204. Характеристики детальніше розглянемо нижче.

Технічні та конструкційні особливості

Трактори WUZHENG 1204 в роботі добре зарекомендували себе в різних сільськогосподарських галузях, будівництві та комунальній сфері. Застосовується модель в перерахованих вище напрямках широко, завдяки високій агрегації з заднім і переднім навісним обладнанням. Приєднується Різне Причіпне обладнання до 5 тонн.

Двигун

Встановлено 4-циліндровий двигун з турбонаддувом. Інтегрована в ДВС система паливної подачі Common Rail, завдяки якій знизилася витрата пального на 15%. При цьому потужність зросла на 40%. Знизився шум під час роботи, збільшився крутний момент дизеля. Потужність ДВС - 120 к.с., при обсязі 7420 см3. Розмір паливного бака - 200 л, якого вистачає на 2-3 зміни роботи. Тягове зусилля - 24 кН.

Трансмісія

Механічна коробка має формулу (8+4)х2, завдяки чому задається конкретний хід на підвищених або знижених оборотах. Швидкість варіюється в межах 1,58-35,18 км/год.

Ходовий

Моделі тракторів WUZHENG 1204 для сільського господарства представлені повнопривідною технікою. Розміри передніх і задніх шасі-12,4-24/16,5-37 дюймів. Є автоподкачка для коліс. Кліренс-430 мм.

Гідравлічна система

Завдяки гармонійному розбалансуванню противаг можна встановлювати переднє і заднє обладнання. Попереду встановлений вантаж на 480 кг, ззаду на 126 кг.Продуктивність гідравліки – 53,5 л/хв. Є 4 гідровиходи, 2 гідроциліндра для під'єднання різної навішування, розетка для причепа.

Кабіна і управління

Конструкція зі звукоізоляційною прошивкою відповідає всім критеріям безпеки і комфорту. В рульове управління інтегрований гідропідсилювач. У панель крім звичних лічильників (температури двигуна, амперметра, швидкості і мотогодин), інтегрований Бортовий комп'ютер діагностики. Є регулювання керма і сидіння під габарити оператора.

Для комфорту встановлені: фільтр, пічка, кондиціонер.

В цілому модель можна порівняти з аналогами Case і іншими європейськими брендами. При всіх конструкційних рішеннях, впроваджених на тракторах WUZHENG 1204, недорого можна купити дану модель в «Мотокосмос».

Як купити техніку?

Ви можете за оптимальною ціною замовити трактор WUZHENG 1204 в один клік. Оплата здійснюється будь-якими способами, в тому числі післяплатою і в кредит. Доставку клієнт отримує після оформлення заявки протягом 2-3 діб.
З усіх питань телефонуйте у Відділ продажів.

Наші бренди

  • © 2012—2020 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs