Ніякої передоплати!

ТОП ПРОПОЗИЦІЯ - мінітрактор Xingtai T244 THT - Плюси та Мінуси ТРАКТОРА

Мінітрактор Xingtai T244 THT-плюси та мінуси трактора

Оптимальний варіант для виконання завдань на ділянці від 15 соток до 4 га – це Xingtai T244 THT для господарства. Модель відрізняється пристойною потужністю, встановлений повний привід, ГУР, які підвищують прохідність техніки та спрощують її управління. Як показують численні огляди, мінітрактор Xingtai T244 в роботі відмінно проявився себе не тільки влітку, але і взимку. Модель здатна працювати не тільки на всіх типах сухих, але і вологих грунтах.

Переваги та недоліки

Проаналізувавши мінітрактор Xingtai T244 ТНТ характеристики, зробимо висновки про переваги.

Двигун

Встановлено трициліндровий двигун KM385BT об'ємом 24 к.с. і об'ємом 1523 см3, який на відміну від одноциліндрових аналогів має вище моторесурс і тягове зусилля. Менший знос, оскільки навантаження під час роботи розподіляється між трьома циліндрами. Примітно, що такі двигуни часто встановлюються на DongFeng, Ginma, Foton і добре себе зарекомендували себе.

Коробка перемикання передач

Представлена механікою (4+1)х2 зі зниженими та підвищеними передачами. Знаходиться вона посередині, під сидінням оператора. Служить довго. Попри таке розташування перемикати передачі зручно.

Гідравліка

Попереду встановлені противаги (6 вантажів) для врівноваження з робочими органами. На гідравліку встановлюється триточкове обладнання. Всі деталі гідравлічного пристрою (гідроциліндр, гідровиходи, ВВП) якісної збірки та добре зарекомендували себе з 2018 року.

Управління

На приладовій панелі є лічильники: амперметр, датчик температури, тиску масла, мотогодин. Гідропідсилювач дозволив зменшити в двоє кількість обертань керма, спростив управління.

Ходова система

Колісна формула 4х4. З лівого боку від сидіння є важіль підключення переднього моста. Передні колеса (6-16 дюймів) задні шасі (9,5х24 дюймів). Кліренс невисокий 270 мм, але його вистачає для прохідності по полю.

Недостатки

З недоробок можна відзначити слабке операторське крісло на пружинах, яке можна з часом замінити на більш зручне і стійке.
Важіль включення маси (з лівого боку під капотом) низької якості. Згодом зажадає заміни.

Підбити підсумок

Мінітрактор Xingtai T244 THT як вибрати? Чи варто купувати? Трактор не ідеальний, але модель добре себе зарекомендувала, як бюджетна техніка за свої гроші. Заслужила багато позитивних відгуків українських підприємців, власників присадибних ділянок. Підходить для бізнесу в селі.

Як зробити покупку?

Ви можете мінітрактор Xingtai T244 THT замовити по передоплаті, без передоплати (розрахунок при отриманні). Є можливість покупки під низькопроцентний кредит.
Купіть техніку в один клік або звертайтеся дзвінком у Відділ продажів.

Наші бренди

  • © 2012—2020 Moto-Kosmos Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs