Ніякої передоплати!

ОГЛЯД тракторів Forte (Шифенг) SF-240 - ХІТ ПРОДАЖУ 2020 року

Трактор Forte (Шифенг) SF - 240-хіт продажів 2020

Мототрактор Forte (Шифенг) SF-240 – одна з продаваних моделей в Україні. На користь тракторів SF - 240 для господарства скажемо, що він недорого коштує, має хорошу якість, здатний обробляти невеликі ділянки до 4 га.з цієї причини використовується для обробки городів, на невеликих полях. Як серед тракторів Forte SF-240 як вибрати гідний екземпляр? Численні огляди свідчать, що модель добре показала себе, цілком витримує 5-7 років інтенсивної експлуатації з мінімальними переробками.

Перевага

Техніка активно користується попитом завдяки наступним показникам.

Ціна моделі. При потужності 24 к.с., зносостійкості деталей і вузлів SF-240 має більш низьку вартість, ніж багато китайських аналоги.
Ремінний привід, що складається з чотирьох ременів натяжку. У такій комплектації служить довго.
Встановлено потужний акумулятор потужністю 80 А / год, який, виходячи з відгуків фермерів, витримує кілька років без заміни.
Триточкова навішування дозволяє встановлювати стандартні робочі агрегати для роботи в сільському, комунальному господарстві.
Недорогі запчастини. При цьому разом з моделлю продається цілий комплект ЗІП. При
За розміром-це компактна техніка в порівнянні з багатьма мототракторами, тому модель поміститься в будь-який сарай. Для нього не обов'язково будувати гараж.
Комфортне крісло оператора на пружині.
Таким чином, техніка економічно виправдана для домашнього господарства і дрібного підприємництва. Шифенг 240 в роботі досить потужна техніка.

Характеристика

Зверніть увагу на Шифенг 240 характеристики:

Дизельного двигуна об'ємом 1344 см3 з рідинним охолодженням здатний працювати цілий день. Потужності 24 к. с. достатньо для того, щоб створити достатню тягове зусилля (4,7 Кн) і обробляти будь-які типи грунтів. Витрата палива відносно невеликий ≤252 г/квт*год при обсязі бака 17 л.
Трансмісія шестеренчатая. Коробка не синхронізована Механічна (3+1)*2 з підвищеними і зниженими передачами. Зчеплення сухе однодискове.
Ходовий. Привід представлений ремінною передачею, представленої чотирма ременями внатяжку. Техніка відноситься до задньопривідних моделей. Передні шасі 6-16 і задні колеса 9,5-24 дюймів. Трактор розвиває швидкість вперед 31,19 км/год, назад – 11,25 км/год.
Гідравліка. Є вал відбору потужності 540 об / хв, який дає можливість взаємодіяти з пасивним і активним навісним триточковим обладнанням. Вантажопідйомність до 407 кг, тягове зусилля – до 470 кг.
Є всі необхідні лічильники: амперметр, датчик температури і тиску масла.

Як купити техніку?

Для придбання однієї моделі або декількох тракторів Forte (Шифенг) SF-240, замовити техніку можна за передоплатою, без передоплати або під низькопроцентний кредит.

Всі деталі дізнавайтеся у відділі продажів.

Наші бренди

  • © 2012—2021 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs