Ніякої передоплати!

Matari BS10000E (7.5 кВт)

Бензиновий генератор MATARI BS10000E - новинка на ринку України, Якісний, надійний агрегат потужністю 7,5 кВт, порадує високого продуктивністю і качетсвенно вихідними характеристиками. Генераторний блок Матари з автоматичною системою регулювання ажнейшій вузол генераторної установки - генераторний блок або альтернатор. Від нього залежить якість виробленої електроенергії і тривалість приємних емоцій від роботи електроінструменту, підключеного до бензогенераторов. Альтернатор на генераторі MATARI BS10000E проходить глибокий контроль якості на всіх стадіях виробництва і обов'язкове тестування в різних режімах.Електронная система регулювання напруги (AVR) електрогенератор MATARI BS10000E дозволяє підтримувати характеристики електричного струму, максимально близькі до ідеальних.

Генератор відмінно справляється з підвищеними навантаженнями.

Виробник: Matari
Виконання: Без кожуха
Тип: Бензиновий
Количество фаз: Однофазний (220 В)
ABP: Під замовлення
Потужність: Від 1 до 15 кВт
Середній рейтинг: 4.5, відгуків: 2
  • 
   
  Працює поки що нормально. Правда запускав всього пару раз. Деякий час він стояв без діла. Завів по потребі й після повного відкриття заслінки він почав легенько смикатись, ніби як підгазовувати кожні декілька секунд. Поки що мене все влаштовує, далі подивимося ...
  • 
   
  По случайности сразу нагрузил 2 квт, напряжение упало, но не заглох. Нормально выдерживает болгарку, холодильник. Можно совмещать болгарку освещение и ТВ, отрабатывает нормально свой киловатт мощности.

Наші бренди

 • © 2012—2021 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
 • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs